Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свещи LPG ?


Sevi79

Recommended Posts

Редно е, както и да караш на газ със свещи за бензин.

Гаааз на техникатааа! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече към 200000км карам на газ със свещи за бензин със всякакви коли и няма грижи. Това със свещите за газ си е чиста партенка. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам защото ми ги препоръчаха от магазина, въпреки че казах че няма газ колата, и работели по добре при висока темп. и т.н.Днес ги сложих като се надявах ефекта да е по добър от старите свещи, но се оказа обратното :x , при подаване на газ се чуди да изгасне ли или да вдигне обороти, пък и вибрациите сякаш се усилиха на празен ход. На какво се дължи това след като свещите са за модела двг. и принципно няма значение дали ще е на газ или бензин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам защото ми ги препоръчаха от магазина, въпреки че казах че няма газ колата, и работели по добре при висока темп. и т.н.Днес ги сложих като се надявах ефекта да е по добър от старите свещи, но се оказа обратното :x , при подаване на газ се чуди да изгасне ли или да вдигне обороти, пък и вибрациите сякаш се усилиха на празен ход. На какво се дължи това след като свещите са за модела двг. и принципно няма значение дали ще е на газ или бензин?

Ми що не започна темата с този пост? ;)

Сложи си старите свещи и виж кво става. Има свещи, които още като нови не работят.

Мразим да гадаем. :mrgreen:

В същност, иди и се оплачи в магазина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казваше един старшина в казармата "не съм го казвал , но пак повтарям" - тез коли се карат със свещи , които производителя препоръчва , а всички други или си заминават за норматив или работят по горе описания начин ... след много експерименти с какви ли не марки аз за себе си съм установил , че моите дараци се държат най-добре с най-ментарливата марка и освен всичко друго карат по 40 - 50 000 км. , защото проблема при другите по-истински марки е , че точния каталожен номер не се внася , а продават съседни , които на вид са същите , ама за около 1000 - 2000 км. и после става мазало , а тез свещи на Бриск със сребърните електроди въобще не искам да ги коментирам smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казваше един старшина в казармата "не съм го казвал , но пак повтарям" - тез коли се карат със свещи , които производителя препоръчва , а всички други или си заминават за норматив или работят по горе описания начин ... след много експерименти с какви ли не марки аз за себе си съм установил , че моите дараци се държат най-добре с най-ментарливата марка и освен всичко друго карат по 40 - 50 000 км. , защото проблема при другите по-истински марки е , че точния каталожен номер не се внася , а продават съседни , които на вид са същите , ама за около 1000 - 2000 км. и после става мазало , а тез свещи на Бриск със сребърните електроди въобще не искам да ги коментирам smile049

Да точно такива са свещите DR15YS SILVER

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са явно някакви студени свещи само за спортни коли със сгъстени мотори и високи обороти. Що ги слушате тия в магазините какво ви пробутват, карайте си ежедневките само с предписаните свещи /ако ги имат де/ и няма да имате грижи... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си бях купил същите преди година,но досега карам със старите и не съм ги сменял.Държа ги в багажника като резерва ако на път се наложи да се смени някоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.