Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни амортисьори


ikonoma

Recommended Posts

Здравейте,

 

как да разбера дали задните ми амортисьори са за смяна? Може и аз да си внушавам нещо, но не ми се струват надеждни. Като мина през легнал полицай с по-висока скорост или неравност се чува нещо като туп-туп-туп-туп-туп отзад. С Октавията не е така, има само туп-туп съответно за преден и заден мост. Може да звучи смешно, това което пиша, но няма как да го пресъздам по-добре. Теч няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

натискаш я трябва да е доста твърда като енергично натиснеш и я пуснеш не трябва да се люлее надолу амортисьора действа само нагоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

започва да люлее задницата, но може да са "умекнали" и да имат симптомите. Провери дали противоударните не са скъсани или нацепени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами по метода на колегата от предния пост. Натискаш отзад където е амортисьора с цяло тяло и пускаш рязко ако има движение нагоре и много слабо надоло само и задната част на автомобила остане в покой може да се приеме че е наред. Ако задната част започне да се движи нагоре и надолу има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.