Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Паркинг в и около Бизнес парка


Recommended Posts

Здрвейте, поразтърсих се и не видях подобна тема.

 

Преди седмица си пребоядисах броня и заден капак на Октавията поради калпави шофьори, а днес видях, че на ново е издрана едната врата...

 

Вече сериозно се замислям за платен паркинг в или около бизнес парка.

Искам да попитам дали имате някаква информация или опит по въпроса...

Има ли възможност за абонамент за паркиране в самия бинзнес парк или знаете ли къде има платени паркинги в околността?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш впредвид "Бизнес парк - Младост" нали?

Под 8 и 9 блок (откъм Холидей Ин са) има 3 етажни подземни паркинги, също така до 5 блок има цяла сграда направена на паркинг. Голямата част от местата са на собствениците/ наемателите на сградите, но преди имаше и посетителски места. Най-добре попитай охраната на КПП1 - до магазин 345 - ако не друго, те могат да те насочат кой има информация.

Но не си мисли, че някой там ще ти пази колата повече - самите паркинги са неохраняеми - имат само карти за достъп.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам за тези паркинги, но ме интересуват какви са цените за паркомясто и дали има и някакви паркинги в околността.

 

Иначе мерси за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркирането в Биснес парка до Младост за цял ден не е удачен вариант. За да влезеш на територията му, ако не разполагаш с карта, на бариерата теглиш билет. Без него не можеш и да излезеш. Първите два часа от влизането са безплатни, за всеки следващ ще трябва да си платиш на няколко предвидени за целта места. Не помня колко беше часовата такса, но ми се върти в главата нещо от сорта на 2 лева за час. Това е около 12 лева на ден. Ако те устройва, паркирай.

 

Да наемеш паркомясто ми се струва невъзможно. Поне до скоро местата не достигаха дори за фирмите, наели офис или сграда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези паркинги, ще получиш серия точици по вратите за точно една седмица и ще ти се наложи да пребоядисваш врати.

Толкова е тясно, че дори за съвестни шофьори е трудно паркирането. Много са лакоми собствениците на паркингите и са нацепили местата с цел максимална печалба ;). Много често се спира на две места, че и на четири в отчаян опит да запазиш колата. Също така доста служебни коли спират там, а често са управлявани и от невръстни девойчета, така че и по-сериозни щети са възможни. Бил съм свидетел на отваряне на врата от пътничката до шофьора на такава "служебка" във вратата на съседната кола с такъв замах, че от другата кола се разхвърчаха лайсни. Не искаш такива "емоции" предполагам. Провери как е положението с абонамента на паркинга на кино арена. Гледам че засега стои празен(Шибнаха му яки такси). Някое крайно място може да се окаже вариант.

Дано съм полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирай си на паркингите на COMO-то и технополис ако искаш- през седмицата и двата магазина нямат много клиентела, обширни са и безплатни :) и са на минута пеш от бизнес-парка в Младост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.