Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

В този сервиз НЕ МИ оправиха колата !!! (DELsERVICE)


petkok

Recommended Posts

Здравейте колеги,

наложи ми се да направя(платя) един ремонт два пъти при различни майстори и реших, че ще е полезно за хората да споделя в кой сервиз

НЕ се справиха.

 

Накратко:

Проблем - масло в антифриза и леко прекъсване в работата на двигателя(в началото си мислех, че е проблем с оборотите на празен ход)

Ремонт - смяна гарнитура на глава

Оставих колата в сервиз наричащ се DELsERVICE http://www.delservice.bg

сервиза се намира в София, Княжево на площад "Сред село", ул.ЕВЛИЯ ЧЕЛЕБИ 61а

На табелата на сервиза пише, че се занимава с компютърна диагностика и чип тунинг.

Ремонта отне около седмица и струваше 490лв

Резултат- След 2 дена и изминати около 70км отново свежо масло в разширителния съд + добавка метални стружки, мътно масло и вече сериозно и непрекъснато прекъсване в работата на двигателя.

 

Закарах колата при други майстори, които повториха процедурата и сега нещата са добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извини ме за спама колега, но при масло в антифриза, няма какво да му е на празния ход - проблема е в гарнитурата или в главата. Другият път, когато (да не ти се случва) имаш проблем с мотора отиди при Симо зад зоопарка - ти си с карбураторна Шкода, а той им е спец.

Пак извинявай за спама.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бива да се учудваш защото в БГ е по-трудно да попаднеш в сервиз където ще ти свършат работа от колкото обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.