Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С теглич в Гърция?


sashoskiora

Recommended Posts

Може и да е коментирано вече, но при мен сега е дилемата какъв теглич да сложа-стандартен или със сваляща се кука? Коментирали сме с приятели проблема с нашите съседи византиици за солени глоби при наличие на кука на теглич. В интерес на истината става дума за фабричен теглич изработен в ЕС. И при разговор с BOSAL и друг европеиски пройзводител няма причина за глоба за поставен стандартен теглич със сертификат, но нашите съседи гърци не били на това мнение. Някой сблъсквал ли се е с проблем в Гърция с монтиран стандартен теглич без сваляща се кука? И ако има някаква официална законова наредба за забрана на стандартен теглич в милата ни съседка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година, есента и аз бях пред тази дилема. Чух всякакви мнения, но понеже теглича е свалящ се, просто го махнах да ми е мирна главата...след което установих, че маляките си перкат със всякакви тегличи и хич не им пука! Става въпрос за северна Гърция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегличите в Гърция са забранени,доколкото аз знам само за БГ МПС та,защото се съмнявали ??? :-k че на излизане ще откраднеш нещо,демек ще го влачиш!По тази причина,пак от разни приятели знам че са забранени и затъмнени стъкла.Действуват превантивно.Или дискриминационно,кой както го разбира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vasilisa да каже :) Неговият е като уред за бърз демонтаж на предна броня в комплект с ремъци, ролки и радиатор smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е разглобяем задължително.

Иначе гадните потомци на Византия правят проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

По принцип няма проблем....поне аз не съм имал последната година...Но тея са "бам-башка" шантави,та знае ли се!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.