Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 с проблем с фабричен имобилайзер


f1fan

Recommended Posts

Здравейте колеги. Новобранец съм във форума. Карам Октавия комби, бензин-газ и си харесвам колата. Обаче напоследък се появи проблем с имобилайзера - често се случва да не изключва и да не мога да запаля. Случвало ми се е да съм в друг град и да стоя повече от половин час на паркинга и да вадя и слагам ключа докато най-сетне запали. И с двата ключа е същата положение. Случвало се е да пробвам в двора и цяло денонощие да не успея - а така не мога да си свърша работа с колата. А може и цял месец да нямам проблеми. Но това ме притеснява. От Пазарджик съм и питах две фирми които се занимават с аларми дали могат да го махнат имото - и на двете места категорично отказаха.

Ако някой от вас е минавал по този път нека сподели - ако в областта или примерно в Пловдив могат качественно да свършат работа и да не е за някаква космическа сума, давайте координати ( може и на лични ).

Благодаря предварително

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колега, то за изключването на имобилайзера няма проблем, но спорд мене по-правилното решение е да се отстрани коректно проблема по колата ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

по повод тази тема, бих искал и аз да поискам съвет какво да правя. Отворих си ключа за да видя каква е батерийката за диодчето на ключа, сглобих го, мъча се да запаля и ..... цък-цък-язък... пали и гасне. Наложи се да си ходя до вкъщи (понеже това се случи в края на работния ден), за да взема ключ №2, да се върна при колата, вкарвам ключа и .... пали от раз. От какво е проблема, който стана с първия ключ?! Мнения, съвети какво да правя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариант е да ти е изпаднал транспондера , другия вариант е да има нужда от адаптация (ключа да е забравил , че е от тази кола).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.