Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фолио за стопове Фабиа 1


Confidential

Recommended Posts

Здравейте, моля да ми препоръчате къде в Бургас и региона мога да си затъмня стоповете с фолио. Чета на няколко места че слагат 1-2 пласта фолио в зависимост колко да е затъмнено и има ли нужда да си слагам диодни крушки на стопове и габарити за да не се загуби светлината. Също така да се притеснявам ли от "калпав" майстор при демонтажа на самите стопове. Снимки на колега от клуба http://veika.snimka.bg/automobiles/skoda-fabia.581639.24023269.big s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Колега, значи от страни на Механо-техникума под блока където правят хамбургерите има едно тунелче нещо като подземен гараж и се слиза и там прави човека всякакви затъмнения стопове,прозорци s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целите искам да ги затъмня, не съм решил дали да е със светло или тъмно фолио,със светлото мисля не си личи много или не съм се заглеждал достатъчно. Благодаря на колегата за мястото, ще го проверя :) Добре ще е да знам още едно място за да сравня къде е най-добре и изгодно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще е да знам още едно място за да сравня къде е най-добре и изгодно.

Другото място е на ул. Гладстон като тръгнеш от Младежкия дом посока пристанището в дясно, ама точен адрес не мога да кажа. Мисля че беше стотина метра преди да стигнеш кръстовището с Фердинандова :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото място е на ул. Гладстон като тръгнеш от Младежкия дом посока пристанището в дясно, ама точен адрес не мога да кажа. Мисля че беше стотина метра преди да стигнеш кръстовището с Фердинандова

 

Мерси колега, и там ще видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз си ги затъмних сам и не е голяма философия но ако сис със стария стоп задължително ще ти трябва мн качествено фолио за да хлътне и да залепне на вдлъбнатината където свети бяло за задната ако си със новия стоп нямаш проблеми той е гладък виж как стана при мене :) това е със 1 слой фолио от гадното и се вижда добре няма нужда от диодни стопове :)

post-8074-138453388007_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат ужасно изцяло затъмнени ](*,)

Единствения приемлив вариант го е дал колегата по- горе- цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина е, аз съм те виждал да я миеш на 5-минутката в дружба-2, даже пробвах да те заговоря за фабията,понеже и аз имам седан но ти нещо хич не беше на кеф и не ми отговори нищо-викам си айде няма да те притеснявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина е, аз съм те виждал да я миеш на 5-минутката в дружба-2, даже пробвах да те заговоря за фабията,понеже и аз имам седан но ти нещо хич не беше на кеф и не ми отговори нищо-викам си айде няма да те притеснявам :)

Добре де - що не ми каза - еди кой си съм във Шкода форума ](*,)

щяхме да пием по кафе и да си полафим smile035

хубава работа - сега наистина ми стана тъпо , че не се запознахме тогава !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се първо за бавните отговори но съм зает и не остава време да пиша. Мерси за оставените телефони, минах до мястото което е на механото, момчето беше заето а и аз бързах. Видях преди няколко дена бяла фабиа седан със тъмно фолио и мн ми хареса, но последно съм се спрял на светло фолио. Относно въпроса със самите стопове, моята фабиа (2001 г.) е със първия фейслифт ако не се лъжа и белия сектор (задна и мигач) са вдлъбнати, като гледам снимки фолиото не е плътно в длъбнатината. Готов съм да дам повечко пари за качествено фолио и майтор стига да съм доволен от резултата. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето и резултати : http://store.picbg.net/pubpic/B4/29/ef3 ... 3fb429.JPG http://store.picbg.net/pubpic/21/52/37a ... 1d2152.JPG

Доволен съм, сега следват и прозорците, но ми искат голяма цифра smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.