Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Екстериорни чарколя за О1 и О1 facelift


Recommended Posts

Нещо не ми се занимава с цялостното преобразяване на колата и частите, които бях купил само ми седят в гаража и събират неимоверно количество прах. За това, ако на някой му трябват - да свирка!

 

1. Декоративни /предпазни/ лайсни за вратите О1 RS facelift - по-тънки от тези преди FL. Леки забележки /драскотини/ на една от лайсните, които се получиха при свалянето от катастрофиралата RS-ка. Малко с нежелание ми ги продадоха - първоначално не искаха да ги свалят, но се спазарихме някак си. Не са дълбоки! Ето актуални снимки - тук и тук. Цена 80 лева. Поотделно не се продават.

 

2. Задна броня О1 RS facelift - сива. С леки забележки тук-там - точици разни. Драскотини по лявата част на декоративната черна лайсна. Като цяло - добро състояние. Колата имаше удар и предницата беше смазана, но отзад всичко си беше ОК. Има си всички ушета за закрепване, изрязана за ауспуха фабрично! Подробни снимки тук, тук, тук, тук, тук, тук, тук, тук, тук, тук, тук и тук. Цена 180 лева.

 

3. Декоративна лайсна с осветление над задния регистрационен номер за О1 RS facelift - сива. Без забележки! Почти идеално състояние! Стъклата са си на мястото, само винтчетата са малко ръждясали, но който иска може да си ги смени с нови. Ето снимките - тук, тук и тук. Цена 45 лева.

 

4. Предна решетка О1 преди FL - тъмно зелен металик. Без емблемата. Ожулена в горната лява част - хрома и боята. Наранена е повърхността! Липсва парченце от пластмасовата част, която е на същото място, но от задната страна на решетката. Няма проблеми със закрепване. Проблема е козметичен. Не е много дълбоко ожулването. Нямаше да я сменям изобщо, ако не бях решил и купил FL чарколя за предницата. Ето няколко снимки, за да придобиете представа - тук, тук, тук и тук. Цена 30 лева. Продадена!

5. Декоративни капачета /ляво и дясно/ под стоповете за О1 преди FL - тъмно зелен металик. Липсва едната пъпка, но не е проблем тъй като и без нея си седи стабилно на мястото /все пак има още една пъпка + винтче/. Снимки тук и тук. Цена 30 лева.

 

6. Накрайници за ауспух - хромирани, железни /предполагам са неръждавейка/. Обли от едната страна. 4 броя са, понеже мислех да си играя и да правя втори ауспух, но... Размерите са: 225мм. дължина, отвор в задния край, където се захващат за ауспуха, 52мм. вътрешен и 57мм. външен и 42мм. вътрешен отвор в заоблената част - видимата. Та ето снимките - тук, тук, тук, тук и тук. Цена 25 лева/бр. или 80 лева комплекта от 4 броя.

 

7. Стопове за О1 преди FL - ляв и десен! Оригинални Valeo, произведени във Франция, без забележки! Липсват само уплътненията. Цена 80 лева комплекта. Как изглеждат - може да видите тук, тук, тук, тук, тук, тук и тук

 

Ако някой прояви интерес - да си казва.

Велко

0879 382 393

0898 382 727

тук в темата или на ЛС!

 

Поздрави! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

Колега SLX, съжалявам за закъснелия отговор, но мисля, че не става за комби.

Ако на някой му трябват неща от списъка - все още е актуален!

Ако пък някой се навие да вземе всичко - 200 лева тотал!

:tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Нови ценички...
1. Декоративни /предпазни/ лайсни за вратите О1 RS facelift - по-тънки от тези преди FL - 50 лева
2. Задна броня О1 RS facelift - сива - 100 лева
3. Декоративна лайсна с осветление над задния регистрационен номер за О1 RS facelift - сива. 35 лева
4. Декоративни капачета /ляво и дясно/ под стоповете за О1 преди FL - тъмно зелен металик - 20 лева
6. Накрайници за ауспух - 20 лева/бр. или 60 лева комплекта от 4 броя
7. Стопове за О1 преди FL - ляв и десен! Оригинални Valeo, произведени във Франция, без забележки! Липсват само уплътненията. Цена 60 лева комплекта - продадени

Ако някой прояви интерес - да си казва.
Велко
0879 382 393
тук в темата или на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.