Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Bluetooth


ilusinator

Recommended Posts

Здравейте!

Имам желание да добава блутут на моя Колумбъс!!!

Четох доста в форумите в интернет на нашите събратя, ама нейсе доникъде не я докарах!

Просто аз съм далеч от електрониката! Пък и съм на принципа всеки да прави това което може най-добре!

Гледах в ebay разни такива, ама цените доста различни! Комплект заедно с кабели, микрофон и антена от 155 до 380 паунда!!!

Дай те ми съвет какво да търся? И в крайна сметка да работи съвместно с Колумбъса, т.е да мога да избирам от тъчскрийн екрана и да излиза говора на колоните!!! Може би искам много според някои от вас, може да звучи тъпо според други, но аз съм на принципа - Ако можеш - помогни, ако не - не пречи! Дълбоко в себе си вярвам, че ще споделите вашият опит и знания!

Очаквам мнения!

Поздрав на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което си и написал - кабели, устройство, антена и микрофон. Аз не знаех, че има фабрично монтирани Колумбоси без блутуут. Даже май Колумбоса имаше вграден блуттут. Понеже има най-различни версии, включително и тези за Октавия и Суперб са различини, иди до ЕураТек и по номера на шасито или номера на Колумбоса вземи номерата на частите и след това ги търси из интернет. Несъответстващ номер на блутуута може да те вкара в страхотни разходи как да го подкараш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.