Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабрична аларма Фабиа 2005г


georgi_82bs

Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума и от скоро съм собствеик Шкода Фабиа 1.4ТДИ 2005г. Имам следния проблем. Колата няма централно заклюване, също така стария собственик не ми даде дистанциони за алармата на колата (изхабили се батерииите и не ги бил позлвал и не знае къде са...), колата има два датчика на колонките на предното стъкло и един светодиод от дясата страна на таблото. Като проследих кабелите стигнах до една кутийка която изглежда управлява датчиците и светодиода. Също тъка в двигателния отсег намерих нещо което прилича на сирена (мисля си че може и самата аларма да е заедно със сирената) и от нея излизат кабели които влизат в купето самата сиреа има лого което наподобява "VA"(но слято). Въпроса ми е, евентуално магат ли да се извадят нови дистанционни управления и ако си сложа цетрално заключвае(от китайските) дали алармата ще може да го управлява. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък нацели точно този раздел? За протокола не си с фабрична аларма. Така както си го описал, си с афтърмаркет. Съответно марка и модел и търсиш при алармаджиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централно- може.

Алармата- на боклука и слагаш нова- по- евтино ще ти излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.