Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето една Испанска Красавица


Recommended Posts

Забелязах, че скобата на десният маншон на полуоската е изтървала и изхвърля грес.Има и лек шум като завиваш, ходих в сервиз и ми казаха че шумът е от карето и трябва да се смени заедно с маншона.Дайте някакъв съвет?Цената, която ми казаха е 90 евро с монтажа, незнам дали е добре на мен ми се струва нормална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.Надявам се да е правилният мотор, взел съм я да се прибирам лятото до БГ с нея.Исках горе долу икономична, голяма и стабилна кола.Засега съм доста доволен s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Доста добре изглежда. Със здраве да си я караш. Мнооо безаварийни и само приятни емоции с нея!!! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избрал си правилния мотор :) Гледай маншонът да не е пластмасов, а гумен.

 

Гледай да е оригинален пластмасов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избрал си правилния мотор :) Гледай маншонът да не е пластмасов, а гумен.

 

Гледай да е оригинален пластмасов.

Оригиналния скъсах за 55к и след това, пак пластмасов, за 35к smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених го с гумен, обаче има един шум когато завивам, който не изчезна.Воланът се върти малко трудно и незнам дали е нормално.Гледах хидравличната течност е добре, немога да разбера от какво може да е? smile012 Ако някой има представа да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

quote="stefan l"]

Избрал си правилния мотор :) Гледай маншонът да не е пластмасов, а гумен.

 

Гледай да е оригинален пластмасов.

Оригиналния скъсах за 55к и след това, пак пластмасов, за 35к smile049

 

Верно ли :) И ти лично видя ли кутийката на оригиналния маншон или ти взеха 60-70лв за маншон и си сигурен че оригинален са сложили... :roll: Защото пластмасови боклуци има много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.