Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Приятна изненада от Фабия


Recommended Posts

Здравейте,Колеги искам да се похваля ,приятно изненадам съм Фабията.....В началото на Април ми се наложи за пореден път с нея да катеря Алпите,и за нещастие какво се получава обикновено заваля здрав сняг,малко коли останахме на пътя ,но Фабията не ме предаде,изненадам съм колко е сполучлив автомобила за всякакъв терен.........Предлагам Ви и малко снимки........лек и без авариен път ви пожелавам.....

post-5326-138453384387_thumb.jpg

post-5326-138453384395_thumb.jpg

post-5326-138453384401_thumb.jpg

post-5326-138453384404_thumb.jpg

post-5326-138453384406_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е лоша фабията,но Алпите и по аутобана с каквато и кола да си, няма да имаш проблем!

Виж в БГ зимата си е друго!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си,но колко са колите на който може да им затвориш решетката на радиатора и да има полепнал лед по радиатора на климатика които е пред радиатора,и да не прегрее,да не светне таблото като коледна елха знам ли........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е лоша фабията,но Алпите и по аутобана с каквато и кола да си, няма да имаш проблем!

Виж в БГ зимата си е друго!

:-k http://www.dnes.bg/world/2012/01/08/deb ... ite.148232

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да прегрее , нали долната част не е затворена плътно както се вижда. Той радиатора стига до там. Пък и сигурно е било доста студено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има перка на радиатора все пак, а и парното е било вкл. предполагам, :) хората си слагат картони на радиаторите да загряват колите през зимата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за твоето не знам дали те е изненадало но виж как е при мен

027091709.jpg

027091708.jpg

 

 

Градско 5.4 на борд при 652 000 км. s_flag smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Градско 5.4 на борд при 652 000 км. s_flag smile126

 

Да е жива и здрава още толкова да изкара, ама за тези 650к сменял ли си нещо по-сериозно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
колега за твоето не знам дали те е изненадало но виж как е при мен

027091709.jpg

027091708.jpg

 

 

Градско 5.4 на борд при 652 000 км. s_flag smile126

Това 1.9 SDI ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126

Повечето в автокъщите са на толкова км, но на дисплея показват не повече от 130 000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.