Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за чип тунинг за Октавия RS-2TDI CR DSG


мишо

Recommended Posts

Колеги карам Шкода от 2004г и без да искам станах фен на марката.В момента притежавам Октавия RS-2TDI CR DSG . Искам да поставя чип тунинг и да стане към 200 коня. Ще ми се да не се отразява значително както на двигател,турбо или скоростна кутия. Прочетох всичко из форумите и още повече се обарках.Дали кутията ще издържи?Какъв въртящ момент може да понесе? КЪДЕ ДА СЕ ТУНИНГОВА?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги карам Шкода от 2004г и без да искам станах фен на марката.В момента притежавам Октавия RS-2TDI CR DSG . Искам да поставя чип тунинг и да стане към 200 коня. Ще ми се да не се отразява значително както на двигател,турбо или скоростна кутия. Прочетох всичко из форумите и още повече се обарках.Дали кутията ще издържи?Какъв въртящ момент може да понесе? КЪДЕ ДА СЕ ТУНИНГОВА?

 

 

http://www.steinbauer.cc/bg/products/pa ... a-rs/4344/ - това е може би най-подходящо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е**х аз тоз златен щайнбауер.....BGN 1752

 

И аз се замислям за нещо подобно...но честно казано и аз не знам какво да правя.

 

Ако някой може да даде съвет.....само че при мен е с ръчна скоростна кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При "диджитъл тунинг" Гаранцията е много относително нещо. Ако се прецака нещо ти връщат парите, които си дал за чипа а не тези, които ще са ти нужни за да си оправиш повредата дошла заради чипа. Казвам го защото мой приятел пострада точно при тях. И да върнаха му парите за чипа но турбината нещо е бъгнала и ремонти чудеса smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако турбото му е било "тръгнало" , всеки чип ще го убие! Shit Hapens smile049

 

Еми нямам идея но джипа му тогава беше на 2 години рейндж роувър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е**х аз тоз златен щайнбауер.....BGN 1752

 

И аз се замислям за нещо подобно...но честно казано и аз не знам какво да правя.

 

Ако някой може да даде съвет.....само че при мен е с ръчна скоростна кутия.

 

кво се чудиш, иди при тони във варна, поне ще знаеш, че ще ти я направи перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тука е истината smile126 http://www.adler-auto.bg/home.html -с чипа от него съм минал 60к без никакви проблеми, нито пуши повече от преди това, нито разхода на гориво и масло се промени, единствено си видях колата в друга светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената гаранция при мапера е да ти върне парите за услугата. Така, че ако колата се счупи си е за ваша сметка.

 

Същото е и с паур бокса, никой няма да ви плаща за ремонт ако се строши колата след това.

 

И всичко това си е съвсем нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съвет за чип-тунинг не мога да дам,но ако искаш да караш кола-200 коня и то всеки ден, без да се притесняваш как я настъпваш,то си купи стокова-такава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма такъв филм. Взимаш 200 коня, караш няколко месеца и следващия въпрос е - абе тая турбина дали не може да понесе още 0.2-0.3 бара отгоре.... :-k

 

То като си има човек муха под капата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз още от сега се замислям да го посетя пак, ама трябва да почакам да му мине на снежния човек гаранцията .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не се хабете Brezzel отказва да прави чип на този мотор!Инфото ми е от преди година може би ,но не вярвам нещо да се е променило!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не се хабете Brezzel отказва да прави чип на този мотор!Инфото ми е от преди година може би ,но не вярвам нещо да се е променило!

post-8122-138453384958_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не се хабете Brezzel отказва да прави чип на този мотор!Инфото ми е от преди година може би ,но не вярвам нещо да се е променило!

[attachment=0]Untitled.jpg[/attachment]

 

Този мотор може да е стария - PD - а новите са CR.

 

И мен лично ме интересува нещо подобно и стига да е на прилична цена и с добро качество (задължително) - го правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно аз съм му писал и той ми отговори че не смее да се захваща!Сега вече ако го е научил как става може и да прави незнам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони от Варна.TST

ще те свържа с него ако искаш

освет него и Венци RS-MAD може да се справи перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ми колегата Самуил ви е отговорил!Аз не съм я пипал моята така че не съм фактор с мнение което не съм изпробвал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.