Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с фелиция прекъсва на газ


Skodilaka

Recommended Posts

Колеги имам проблем като съм на бензин всичко е ок , но на газ примерно когато съм на 3-та предавка с 1500-1600 оборота започва да сеца все едно се дави прекъсва , друса ужас е , някой път гърми от ауспуха чудя се дали е от изпарителя и центровката или нещо по токовете шкодата е фелиция 1.3 /50 Кв (68кс) / карбуратор 2001 година с верига чешкия мотор мерси за съветите предварително :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си филтъра на клапана за газта - скоро брах подобни ядове с карбураторно Рено заради него. За китайските и турски клапани е по 2-3 лева - направо го сменяш.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свещи не се аби да ровиш из тоците .

На бензин му бачка ОК - дали са свещичките?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свещи не се аби да ровиш из тоците .

На бензин му бачка ОК - дали са свещичките?!

 

Определено е от свещите. Сменя свещи и кабели и в следващите 30к км ядове няма да бере...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.