Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно ограничителите за отваряне на вратите.


zorozlatanov

Recommended Posts

Отдавна се каня да попитам, някой от вас опитвал ли се е по някакъв начин да ги ремонтира. Става въпрос за черните пластмасови дистанционери за отваряне на вратите. По начало, като е нова колата, вратата се отваря на две степени и има задържане. С времето явно механизма се скапва и както е при мен главно на шофьорската врата все едно затварям или отварям вратата на хладилника. Явно е проблем на всички Фабии 1. Много ме дразни и ако се намери решение ще е супер. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в руския форум има даден пример за решаване на проблема но е времено и си е играчка. Ново е около 30 лв и мисля че на някоя автоморга ще ги вземеш на сносна цена вместо да си играеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в руския форум има даден пример за решаване на проблема но е времено и си е играчка. Ново е около 30 лв и мисля че на някоя автоморга ще ги вземеш на сносна цена вместо да си играеш

 

За толкова пари направо ще ги смениш с нови....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако са толкова пари, направо е супер. Ще си купя нови и ще се радвам на комфорта на отваряне и затваряне.

Благодаря колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.