Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Манипулиран пробег при автомобилите втора употреба в немско


stefan l

Recommended Posts

Давам пресен пример от вчера, един приятел си хареса една Б класа 2006г. 180 CDI 7G TRONIC и понеже за боя и удари съм като рентген отидох да я видя и аз. Беше пребоядисвана цялата, но явно заради драскотини защото липсват изцепки от кит и кош и рогове са идеални. Двигател и скорости също са отлични, работи и превключва идеално. Сега идва лъжата, по километраж показва 158000 и въпреки, че салона е като нов все пак е съмнително. Затова взехме ВИН-а и отидохме в Балкан Стар където най-любезно бързо и качествено провериха и ни казаха, че въпросният автомобил е влизал последно в сервиза в Германия през 2009г. и тогава е бил с пробег 187000км. :!: ;) и освен това е бил немско такси . Това прави по около 60000км годишно или иначе казано към днешна дата автомобила е на не по-малко 300000км. 99% от автомобилите по автокъщите са на около 150000км. познайте вярно ли е. smile091 smile091

 

Въпросния Мерцедес ще си намери собственик който може и да повярва, че е на тези километри защото пак повтарям салона е отличен има само много леко захабяване на волана, но както знаете при Мерцедес материалите в интериора се износват доста бавно.

 

Ето го и него: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

P.S. Все пак ако случайно някой се интересува да кажа, че стигнахме до цена 13000лв с включени 4 нови зимни гуми FULDA с джанти, има каско платено до края на годината и винетка.

Колицата наистина изглежда доста свежа и определено не ми се вижда, че е пудрена излишно. Салона - черна кожа класика за немско такси и здравина, ама цвета нещо не ми се връзва. Нали са жълти, а това черно - странна работа. Оффффффф, с тея коли, човек да не смее да си купи 2-ра ръка, заеби ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам пресен пример от вчера, един приятел си хареса една Б класа 2006г. 180 CDI 7G TRONIC и понеже за боя и удари съм като рентген отидох да я видя и аз. Беше пребоядисвана цялата, но явно заради драскотини защото липсват изцепки от кит и кош и рогове са идеални. Двигател и скорости също са отлични, работи и превключва идеално. Сега идва лъжата, по километраж показва 158000 и въпреки, че салона е като нов все пак е съмнително. Затова взехме ВИН-а и отидохме в Балкан Стар където най-любезно бързо и качествено провериха и ни казаха, че въпросният автомобил е влизал последно в сервиза в Германия през 2009г. и тогава е бил с пробег 187000км.и освен това е бил немско такси . Това прави по около 60000км годишно или иначе казано към днешна дата автомобила е на не по-малко 300000км. 99% от автомобилите по автокъщите са на около 150000км. познайте вярно ли е. smile091 smile091

 

Въпросния Мерцедес ще си намери собственик който може и да повярва, че е на тези километри защото пак повтарям салона е отличен има само много леко захабяване на волана, но както знаете при Мерцедес материалите в интериора се износват доста бавно.

 

Ето го и него: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

P.S. Все пак ако случайно някой се интересува да кажа, че стигнахме до цена 13000лв с включени 4 нови зимни гуми FULDA с джанти, има каско платено до края на годината и винетка.

Колицата наистина изглежда доста свежа и определено не ми се вижда, че е пудрена излишно. Салона - черна кожа класика за немско такси и здравина, ама цвета нещо не ми се връзва. Нали са жълти, а това черно - странна работа. Оффффффф, с тея коли, човек да не смее да си купи 2-ра ръка, заеби ](*,)

 

 

Имат и черни, ето я същата у немско, виж описанието и ясно пише такси. :smt017

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/me ... res=EXPORT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Имат и черни, ето я същата у немско, виж описанието и ясно пише такси. :smt017

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/me ... res=EXPORT

 

 

Хаха... Тук пише, че е на 248.657 km...

 

По същия начин намерихме един Туарег, пак приятел го беше харесал... В немско беше 450 000+км, а в България същия беше на 137 000км.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, не е същата, но не знаех, че има и черни таксита :( На един приятел на скоро му помогнах да купи един Пасат такси, но си беше жълт. А и вътре има разлика като е такси, апарата му е вграден и има разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, не е същата, но не знаех, че има и черни таксита :( ...

 

...

...ето я същата у немско, виж описанието и ясно пише такси. :smt017

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/me ... res=EXPORT

 

Същата е бре, Ники... :) Иначе, има различни цветове... В гръцко, например, има всякакъв цвят таксита (червени, сиви, бели, зелени) :) В другите страни, където съм ходил, също си имат различни цветове от жълто.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, не е същата, но не знаех, че има и черни таксита :( ...

 

...

...ето я същата у немско, виж описанието и ясно пише такси. :smt017

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/me ... res=EXPORT

 

Същата е бре, Ники... :) Иначе, има различни цветове... В гръцко, например, има всякакъв цвят таксита (червени, сиви, бели, зелени) :) В другите страни, където съм ходил, също си имат различни цветове от жълто.

 

Поздрави

Не е - климатиците им са различни. Тази У немско е с врътка за степените (auto klima), а тази тук си е с климатроник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поразчистих темата, че нещо съвсем се отплеснахте... :roll:

Извинете ни гусин началник :oops: Ама нали колегата зачекна Мерцовете, а аз съм болен на тая тема.....изтървах му края

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Германия такситата стават кремави с фолио. Така че без абсолютно никакъм проблем може да се нахендри човек на такси, дори и да е турско синя колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.