Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-после още едно Yeti във форума!


Recommended Posts

Здравейте!

 

Най-после и аз мога да се похваля като горд водач на Yeti!

Колата е Елеганс 140 коня, цвят "Лава син металик".

Първите ми впечатления са ............, че просто надмина отвсякъде всичките ми очаквания.

Не съм я настъпвал, но въпреки това подскача като млад шерпа като й подадеш газ.

За сега толкоз, а снимки ще пусна след празниците.

 

Отивам ...... да се возя smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeee, честито де колега!

Много безаварийни километри само гориво да сипваш и масло да сменяш!

 

И те чакаме на събора!!!

post-6199-138453382737_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за " снежния човек "! Мноого приятни емоции с колата ти пожелавам, и чакаме снимки отвън, вътре, мотор, багажник, абе всичко! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Карай я по-полека отначало, за да може после да и се наслаждаваш пълноценно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Честито!!! Само гориво да сипваш и много приятни емоции с s_flag .

До зимата да го разработиш , за да можеш да му се насладиш пълноценно още първата зима... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита продобивка! Една багажна кутия на покрива ти решава и проблема с малкия багажник. Новото си е ново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile048 и на мен ми замириса на ново.........мммм s_flag . Жив и здрав да си да си я караш и само гориво и консумативи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Със здраве да си караш колата! И само приятни емоции! :)

 

Страхотни и детайлни снимки! Благодаря smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Супер е автомобила - със здраве и много безаварийни километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.

 

Много добър автомобил,усмивки и безаварийни километри ти желая!

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, само радост да ти носи! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за team Yeti! Да ти е честит снежния човек и много радостни моменти да преживеете заедно.

Задочни благодарности - от снимките ти добих някои идеи за организиране на багажното пространство. Аз направих повече от година с моето Yeti и триъгълника и аптечката още ми се разхождат из багажника smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за team Yeti! Да ти е честит снежния човек и много радостни моменти да преживеете заедно.

Задочни благодарности - от снимките ти добих някои идеи за организиране на багажното пространство. Аз направих повече от година с моето Yeti и триъгълника и аптечката още ми се разхождат из багажника smile048

 

А пожарогасителя? :smt0344

С него още не мога да се справя, имам някаква идея за под някоя от предните седалки ама ме притеснява да не минават някакви кабели там .............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало. Регулирането на седалките е изцяло ръчно (честно казано не съм обърнал внимание дали при Йети има опция за ел. седалки - извинявам се, ако нещо бъркам), така че няма откъде да се вземат кабели. Но не виждам и как може да се укрепи пожарогасителя, така че да не напусне леговището си при някой завой и да тръгне на разходка из интериора.

Пробвал ли си в пространството между багажника и задните седалки? Мисля, че ако дръпнеш една от крайните задни седалки 5-6 см. напред, ще се отвори достатъчно място. Там ще бъде добре притиснат от всички страни и няма къде да ходи, а и ще бъде еднакво достъпен и от купето и от багажника. То дано на никого не се налага да го ползва де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.