Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлика - грешка?


far_seer

Recommended Posts

  • 6 години по-късно...
На 26.04.2012 г. at 17:40, karst написа:

Цитат от ТАЗИ тема:

"Kолеги гледам, сте се опитали всякакви варианти за да оправите хидравликата на колата,преди седмица приятел си купи Шкода Фабия 1.4 с проблем с хидравликата.Докара ми я и ме помоли да я оправя.Първо генератора не зареждаше което може да е причина за не работенето.Смених го с друг втора ръка но бачка.Да ама пак няма хидравлика викам ще сменям хидравличната помпа взех друга сложих я и пак същата работа няма никой.Почнах да проверявам тръбите да няма някоя сгъната всичко изглеждаше ок.Между другото помпата работи но вие като бясно куче :)))Та взех че развих единият болт който влиза в рейката на тръбата от високото налягане и какво да видя там вътре сложили един редуцир и като еднопосочен клапан.Който явно беше блокирал и от там идваше целия проблем.Премахнах го напълно и сега волана се върти с един пръст за голяма моя радост.Така че дано съм бил полезен на някого ако имате въпроси ще се радвам да помогна на всеки "

Малко повече инфо за този клапан на коя тръба е точно че имам шум във хидравличната помпа като работи колата на място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.