Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

климатик на Fabia I 1.9 TDI 74 kW PD AXR


blups

Recommended Posts

Привет колеги,

 

Bи ли ме посъветвал някой от вас, който е в час разбира се, къде да си напълня климатика на колата? Интересува ме изгодно и качествено обслужване в приемливо съотношение цена/качество.

 

Благодаря предварително и лека вечер от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ако все още не си решил проблема и ти се разкарва до Пловдив, колега, драсни ми едно лично да те пратя при проверен човек, който с това си вади хляба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде където имат качествена система с автоматичен режим на работа която и се задават параметри и тя прави сама всичко, а фреона е унифициран и е еднакъв ако се не лъжа за всички. Примерно тук при нас вземат по 10 лева на 100 грама. Машината източва наличното в системата измерва го проверява системата за течове и вкарва нужното количество и налягане. Колко и какъв е фреона пише на табелка която се намира до заключалката на предния капак. Да допълня вече втора година преди лято с машина го проверявам и само ми доливат по 100 грама и ми вземат пари само за това а не за всичкия фреон и машината когато влива фреон добавя и масло което смазва компресора. Заради това масло е хубаво да се прави профилактика за да не се чуди някой защо е блокирал компресора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.