Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на ангренажен ремък на Skoda Fabia 1,9 SDI


bulgaran

Recommended Posts

Колата ми е на 82 000 км. и вече се замислям да сменям ангренажния ремък и ролките.

Но все пак искам да ми кажете как да стане смяната.

На колко хиляди да започна интервенцията по колата, на 90 000 или на 120 000 ?

И после, дали сега да сменя само ремъка или да сменя всичко дори и водната помпа ?

Предварително благодаря за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, сменяй ги на 90 000 км всичките ролки и ремъка. Водната помпа, ако няма луфтове може да изкара още един ремък преспокойно. Оригиналните водни помпи издържат много! За съвет бих ти препоръчал да си купиш оригинален комплект- Ремък + 3 бр. ролки, цената преди време беше към 320 лв, ремъка беше континентал, аз такива съм си сложил и съм доволен! s_flag :smt004 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И направо иди и направи тази работа в ЕТ!Ще получиш и 2 г. гаранция!

аз пък давам 100 000км и 5 години :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравил съм да допълня че съм от Пловдив. Няма ли някоя тукашна Пловдивска "БЕГАЧКА", че Варна ми е малко далечко :)

 

Писах ти на ЛС.

Желая ти успех, колега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.