Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почукване в предницата


zvi

Recommended Posts

Здравейте колеги

 

Вече достигнах 10000 и мисля, че започнаха проблемите.

Първо мисля, че срещнах тема с подобен проблем,но не можах да я открия отново.

Преди известно време започнах да чувам едни странни почуквания ту от дясно ту отляво само при преминаване на легнали полицаи или при влизане в дупка, която не съм можал да избегна. По някога ги няма и определено зависи и от скороста на преминаване през някое от препядствията . В темата за, която споменах беше обяснено за тампони или по-точно биалетката и, че може да се поизчака за ремонт , но аз съм в гаранция. Питането ми е според вас дали да ходя и да си тъся правото да я оправят , разбира се ако наистина е така или да очаквам посрещане от рода "Нищо и няма , карай си". Аз лично понеже съм мераклия бих сия оправил и сам, но ще падне гаранцията. Та ако има и служители в ЕТ в форума моля посъветвайте ме какво да правя или все пак да не забравяме че сме в България ](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рано, отивай и натискай до последно. Все пак една торба пари си платил. И споделяй резултата, защото тук не става дума за пакетче фъстъци, което струва 1 лев и да не става за ядене да можеш да го изхвърлиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Имам същият проблем със Superb 2, и в ЕТ не могат да открият проблема. При теб от какво излезе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.