Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свирене при Фелиция


rossenboy

Recommended Posts

Здравейте колеги. Пак проблем с Фелицията - като вали и свири. Ама не както трябва :lol: , а така някак зловещо. Свири като ремък, но на първа и втора като подам газ, като изключа от скорост и подам газ, няма свирене, а от втора като мина на трета и спира да свири. И го прави като вали и е мокро, и в повечето случаи като е студена. Колата е 1.3 карбуратор, ремъка на алтернатора е сменяван преди около 7 000 км. Не знам ремък ли е, съединител ли е нещо, голяма чуденка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вероятно е да е съединител или лагер. Ако е ремък, ще свири и на високите предавки и при изключена от скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е изключено, но доста по-лесно ще установи дали е от ремъка. Зимата при мен ситуацията беше абсолютно същата. При потегляне или по-рязко подавяне на газ свиреше доволно и го правеше особено в мокро време. След 10-15 мин. каране значително намаляваше шума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ремъка го пипах, стори ми се ОК - то толкова и разбирам де. А съединителя есента му сменяваха притискателният диск(втора употреба) и лагера(нов) и майстора каза, че всичко друго си му е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.