Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо си купих Шкода?


coverdale

Recommended Posts

...... Едно мааааалко Поршенце, например. Може и нетурбинирано.

Обаче вратите му ще се затварят като врати на банков сейф!

Ми те и на 120-ката така се затварят smile126

 

Голем пич си! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • dude_BG

    7

  • stivi797

    5

  • coverdale

    4

  • joro-120L

    4

Най-много писали в темата

Дуде, и всеки прави грешки! В 100 думи една буква да сбъркаш - все си мисля, че не е много. :mrgreen:

Или е много?

Де да беше 1 на 100... нямаше изобщо да ми направи впечатление. Ти, обаче, навсякъде пишеш "ефтин". Не искам да ти казвам какво да правиш - все пак си изграден, възрастен човек, дет' се вика; просто ме издразни, че навсякъде бъркаш думата и реших да пробвам да те поправя. Ти, от друга страна, трябва да прецениш какво да предприемеш - лекият и неуспешен опит за сарказъм по мой адрес не решава твоите проблеми с правописа.... или греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, Дуде, бъркам я думата, и ще гледам да се поправя.

Ала всеки прави грешки - ти да не би да си безгрешен?

Няма лошо, че ми показваш моите грешки...... Но виж и своите!

А за вратите, и въобще за Шкодите - функционални, сигурни и стабилни за каране автомобили - които си струват парите!

Накратко - това е, заради което човек си ги купува.

Или както имаше навремето един рекламен лозунг - Много автомобил, който не струва толкова много! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиви, не се заяждам, бе човек. Голяма дискусия се получи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, щом не се заяждаш - няма да се сърдя! :mrgreen:

Но Шкодите ме кефят - това е истината!

Моята си я купих с най-малкия дизел - с идеята да я карам кротко.

Но като я настъпих - видях, че може да върви и доста бързо! При това е и достатъчно стабилна, не мърда наникъде - ако не мърдаш волана, естествено. И много се изкефих!

И си казах - тая кола далеч надхвърли очакванията ми!

И затова сега й се радвам - като малко слонче на бананче! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълко,то па да беше само Стиви,половината форум го бърка това-"еФтин". ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова и тръгнах да пиша, Никсън, ама човечецът реши, че имам специално отношение към него smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти че имаш - имаш.

Но няма да ти връзвам кусури заради това! :smt017

Аз за такива неща не се впрягам..... И като сбъркам - си признавам.

Пък и безгрешни няма.

А като се видим - ще пием по едно, и няма да ми връзваш и ти кусури.

Защото съм голям досадник на моменти - и те разбирам. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си Шкода, защото Пасатите не ми харесваха, Ауди А4 ми се стори малко, а А6 - скъпо. Туарег също не ми хареса, а и беше също скъп. Бях скептично настроен към Шкода като много хора, въпреки че доста време имах Октавия. Обаче накрая ми дойде акъла и избрах Супърб, който отначало не ми хареса много, но с всеки нов тест-драйв ми харесваше все повече и повече, цената беше супер за толкова оборудвана кола. Ето ме ,вече почти 4 години по-късно, толкова много се "влюбих" в модела, че си взех и 2-ри Супърб. Мисля и занапред да остана верен на марката, стига следващият Супърб да не прилича на новия Рапид.

 

Това за Рапида го казах(написах), понеже тогава бях видял само снимките, които бяха за заблуда, където Рапида приличаше на грозна, мутирала Фабия 2, иначе в последствие даже ми хареса.

Първия Супърб - защото беше доста еВтин smile001 за оборудването си

Втория, защото впечатленията ми от първия бяха, и все още са, само добри, а и се нуждаех от втора кола.

Третия, защото е много по-лесно да избереш нещо добро, като си заобиколен само от такива и има какво да отсееш, а и все още харесвам модела изключително много. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Изрових я !!! :smt004 След няколко седмично търсене - viewtopic.php?f=1&t=709&start=45 Темата от едно време, когато аз бях още млад ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че не съм писала в темата.

Защо си купих Шкода......??? - Разполагах с много скромен бюджет. Трябваше ми кола, която да ме кара от т.А до т.Б и върху която сина да се обиграва като шофьор. Намерих я случайно и без да съм я търсила, но я харесах от раз и не съжалявам, че се спрях на нея. Има си доста забележки по външния вид, но това не ме тревожи.

И въпреки, че я ударих лошо отдолу, не е злопаметна и си ме кара безпроблемно. Дори в най-големия сняг, когато половин България беше зарината в преспи, не ме предаде и нямах проблем с преминаването из Странджата и изминаването на 130км в снега. За себе си направих добър избор - малка, маневрена, икономична и здрава кола - Фелиция 1.9Д/96г. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Шкода е автомобила с най-доброто съотношение цена-качество.

Определено са надеждни и има достатъчно информация за тях,което изключително улеснява подръжката им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото бях млад и глупав, та се пристрастих още тогава и сега вече няма отърване... препоръчайте ми санаториум за лечение на шкодофрения :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.