Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Части за Шкода Октавия


Recommended Posts

Здравейте, продавам части за Шкода Октавия ( вижте списъка на снимките ). Всички за нови. Цената е 50% от написаната.

 

Искам специално да Ви обърна внимание, че цените в описанието са без ДДС, можете да видите, че в дъното на втората страница с описанието на частите е начислен ДДС. Цената се получава като разделиш сумата на частта, предаставляваща Ви интерес на 2 и след това умножиш по 1.2 . Извинете ме за евентуално причиненото Ви неудобство.

За контакт : lubo.stoyanov@gmail.com 0876 111 014

post-7498-138453380314_thumb.jpg

post-7498-138453380422_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

искам да благодаря на момчето за проявеното разбиране,тъи като си купих задни дискове от него,но се оказаха не за моята кола.

Нямаше никакъв проблем ,връщането, както на дисковете ,така и на парите ми.

Така ,че дисковете все още се продават и си заслужават парите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, уверявам ви, че съм абсолютно добросъвестен продавач, частите наистина са нови. Единствено имам притснения относно това, дали ще се уцели модела. Затова съм се постарал да покажа на снимките и каталожните номера на частите. Това евентуално би помогнало, ако имате достъп до някакъв софтуер, където да сравните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеци по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.