Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане за капачки за джанти


Recommended Posts

Напазарувах си едни АТС Ексклузив Лайн Ю:

 

10697.jpg

 

Питанията са ми две:

1. С тази капачка ли да останат или със Шкода лого:

 

$(KGrHqF,!n8E9eWqp,1WBPcfPTfzJw~~60_12.JPG

 

2. От къде в България да си купя само стикери за капачки, на 60мм (повечето са на 55мм :roll: ), или афтърмаркет капачки на 60мм (капачките са като от вида по- горе)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я с такива капачки.

post-5293-138453380277_thumb.jpg

 

Зависи как ще стоят на колата, иначе за самата джанта - може и да стане добре с логото на шкода.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126

Определено ще е със шкода- логото s_flag

 

Принципно не харесвам джанти с 'обърнати' лъчи, но на 14- ката тази форма стои супер, чак се изненадах, че ми хареса :mrgreen:

Изрових в и-бей българска фирма Иви Ауто, която продава тези капачки, и отделно стикери (алуминиеви), но не намирам как да се свържа стях без регистрация в и-бей. Някой чувал ли е за тази фирма, открих само един никнеейм kolev84 за нея и това е :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля, че е по-добре с логото на Шкода. А стикери има по магазините за авто аксесоари, само че не знам дали са алуминиеви.

 

офф

 

Понеже и аз съм с "афтърмаркет" джанти си пригодих оригинални капачки за шкодови джанти с помощта на малко двойнолепяща армирана лепенка. И досега, вече 2 или 3 години, не съм имал ядове. :-k Мога да ги снимам ако ти е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето връзка с човека от ebay:

 

Kolyo Kolev

Hristo Botev 124, ap.126

6000 Stara Zagora, Bulgaria

Phone: +359885095484

Email: k.kolev@yahoo.com

 

Ето му го магазина в ebay:

http://stores.ebay.co.uk/Ivi-Auto-Accessories

 

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile159 голяма работа сте

Сега ще драсна един мейл на човека, да видим има ли налични smile027

 

Иначе аз вече отлепих алуминиевата част от едната капачката и си е предвидено да си залепиш каквато искаш отгоре, но се чудя дали да не си взема направо капачки, така ще си имам и за резерва 4 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си купувал капачки с логото на шкода от Ем комплект 33.

Първо ми изпратиха едни които бяха с черно-бяло лого, а не такива каквито поръчах, но после ми изпратиха верните, и не пожелаха да им върна грешните, защото цената на куриерската услуга, не оправдава връщането.

 

Но капачките не паснаха перфектно на 60мм. Леко хлопат и лесно падат.

Иска си побългаряване.

 

Така и ми стоят2-та комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова не искам от ЕМ комплект, иначе са ми на 10 минути от нас.

Имам точния размер на моите капачки- 60мм външен и 55мм вътрешен и ще искам продавача да потвърди, че това е на неговите размера, иначе ще си лепна лепенки на сегашните капачки smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тези от E-bay на снимката са същите като в Ем комплект 33.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са. Свързах се с човека и ми каза, че лепенките не са много качествени, но капачките са.

Пристигнаха.

Като размери са точно колкото оригиналните АТС- 60мм външен и 55мм вътрешен диаметър. Декоративната емблема е със същата форма за 60мм моделите капачки и не е залепена, което ми улесни много живота.

Черните капачки са българските-за съжаление много неластични и трудни за поставяне, а белите са АТС- ките.

Отлепих лепенките на оригиналните и ще им лепна Шкода логото и всичко става перфектно:

 

Снимка 1 (не съм махнал предпазното фолио на емблемата)

Шкода лого на АТС капачка

Размери капачки

Шкода лого

АТС лого

П.С. скоро ще бъдат възстановени до блясък джантите, не се вглеждайте в забележките им smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много добре! :) Харесват ми! Браво!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.