Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Огледало на Фелиция


Logrus

Recommended Posts

Да се оплача от себе си - от много майсторлък си счупих дясното огледало (само стъклото) :oops: , в следствие от което узрях да попитам - как се сваля това стъкло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе хора, никой ли не може да каже как да си сваля стъклото на огледалото? :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малка , но дълга отверка ... прибираш долния вътрешен край и през горния външен ъгъл бъркаш и чоплиш докато подаде щипката , след това минаваш на долната като държиш изкарания вече край да не се върне и като откачиш две щипки другите две сами ще се откопчаят ... само са моли да не е залепено и с двойнолепяща лепенка , щото тогава ти трябва и сушоар .

Инак стъклата са подобни на Голф 2 .

Ама що ма тормозиш да пиша , ми не съ довлече да го съборим пред блока (даже моеше да те размине стъклото) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо те изтормозих, а? :lol:

Аз успях да го строша и без твоя помощ, но сега след като ще го сменям, поне да не троша и основата (само това липсва).

Като взема новите ще дойда да ги сменим - няма да те мъча повече с клавиатурата, ще се потиш над отверката smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От BMW E30 пасват точно. Освен това са отопляеми и имат и чертичка за мъртвия ъгъл. Да не говорим, че са и тонирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кръстосам Шкода с БМВ - е ако толкоз го закъсам... :lol:

Аз затова го строших - опитах да го сваля за да му лепна нагревател :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен като ми счупиха стъклото ,поръчах на стъклар да ми изреже по шаблон от старото и го залепих върху счупеното.За материал от битака купих ново стъкло от огледало за камион/6 лв тогава/ от сергия за авточасти,не от циганите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лявото ми е така (лепено отгоре), но не ми харесва - почнала е да пада слюдата. Ще видя да си купя две нови стъкла и ще тормозя Евгени да ми ги сложи - ЦЕЛИ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не мога да намеря по Пловдивско ще можеш ли да ми намериш при вас,поемам по Еконт всички разноски,но допълнително ще се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в една морга точно такова бмв намерих със здрави огледала,но с два болта за захват,а на шкодите са 3,хич и не пробвах дали ще станат, оня шмиргел :lol: като ми каза 25 лв. за огледало :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам тук ако може за да не пускам нова тема. Онзи ден забелязах, че ми се клати огледалото за обратно виждане, клати се не като се движи колата а като го хвана за да го настроя. Проблема е, че явно се е отхлабило от основата залепена за челното стъкло защото може би не е достатъчно добре затегнато в ЕТ където сменяха стъклото преди около 2 г. Как да го затегна и с какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.