Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

WTCC


sashoskiora

Recommended Posts

Ми незнам за вас, ама на мен ми е бая скучно това WTCC... нещо средно между F1 и WRC, ама е събрало негативите и от двете. Демек няма ги тия шеметни скорости и технологии от F1, но за сметка на това има малоумното обикаляне в кръг по една и съща треактория в продължение на часове (нещо което ме дразни във F1).

 

Виж мацките са.... уаууууу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен си е съвсем различно. Мисля, да се организираме с приятели да го гледаме на писта. Интересното до скоро беше, че дизеловите двигатели на Сеат властваха. Този сезон незнам какъв е регламента, днес попаднах по Евроспорт. От гледна точка да се гледа на живо мисля, че е по зрелищно и от Формулата и от WRC-то, защото автомобилите вървят заедно почти през цялото време. В интерес на истината на живо, освен на писта София съм гледал и MotoGP в Чехия и си беше доста добро преживяване. За Формулата са ми разправяли, че след първите обиколки като мине тътенът става доста скучно, защото преминават много бързо и няма задминавания. Ралитата, примерно рали България, няма много достъп до интересните завои и не се вижда много на живо. А ако трябва да ги категоризирам на мен от дете Рали Дакар ми е силна тръпка и го чакам цяла година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си силни моменти WTCC защото колите се движат на една боя и се получава як екшън доста често.

 

 

След 2:30 мин. може да се види какво имам предвид.

 

Но ето това е класиката на туристическите шампионати:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.