Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

29 шофьорски години


shotik

Recommended Posts

Влизам във форума и чета какво има,гледам за среща и ....ми се набива в очите / графиката под чертата/,че са минали 29 години от както придобих право да шофирам !

Почнах с Трабант и с него имам най-голямото преживяване на пътя на избегната катастрофа ,после Вартбург,Форман и Фелицията сега.

 

Не съм бил неделен шофьор,но трабанта и вартбурга ги карах по-малко ,от колкото сега фелицията,просто казано -измени се живота,имам задължения към стари родители ,както и към хора ,които ме търсят за разни услуги .Ходя на работа / 7 или 8 пъти в месеца,работя на 24 часа/,защото ми е най-близо,лесно ,евтино и си върша и други работи след това ,а понякога правя и по колата по нещо.

 

1983 г също имаше движение,вярно не беше като сега ,но и тогава се говореше :Ей ,много станаха колите !

С всяка измината година стават разни промени с коли ,улици ,пътища,хора и тяхното поведение,но така брутално ,не е било !

На всички желая безаварийно движение,аз ако съм жив и здрав ще опитам да изкарам до 2020 г ,тогава ми изтича срока на книжката ,а и ще съм на 69 г ,след това незнам,може да спра и намаля темпото на живот.

 

На всички желая весели празнични дни !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, да не си посмял да се отказваш! Баща ми в момента е на 69г. и знаеш ли как му се кара? Не му омръзва тая 120ка и това е :D

А е почнал с S 100 през 70та год.

 

Поздрави и поне още толкова безаварийни години! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди здрав и дано и след 2020г. да продължаваш да караш все така безаварийно =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.