Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

... ето я още веднъж реалната октавия 3

 

Митак, и тази не е реална снимка, както и тази на джипа. И двете са визуализации, нищо общо с реални коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах това би следвало да е ново Yeti с дължина 4.30,а големия SUV ще е 4.60!

 

P.S. А относно снимките,май Skoda успява доста успешно да скрива моделите си преди да се покажат официално.Спомням си колко различни снимки уж на FL на ОK2 видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Въпреки, че не съм фен на компютърните колажи и визуализации, които действително впоследствие се оказват доста различни от реалните модели, тук пускам една такава картинка, която е доста изпипана, а и колата изглежда страхотно. Ако и новият ван на Skoda изглежда по този начин, съм сигурен, че го чакат много клиенти:

 

skro_4ea503465d8a6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да!Особено,ако наистина е с плъзгащи се врати!

Едно такова в Maxi вариант за мен! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вчерашния брой на AutoBild всичко относно бъдещето на Skoda e написано в обширна статия, придружена с много снимков материал. Не ми се сканираше късно вечерта, но ако някой не го направи днес, мога да се потрудя и да я постна тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вчерашния брой на AutoBild всичко относно бъдещето на Skoda e написано в обширна статия, придружена с много снимков материал. Не ми се сканираше късно вечерта, но ако някой не го направи днес, мога да се потрудя и да я постна тук.

 

Моля те, пусни да ги видим :)

 

Благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, това е от мен. Дано се чете нормално.

Поздрави

 

Прикачени файлове:

 

File0005.jpg [189.57 KiB]

Все още не е свалено

 

File0007.jpg [249.29 KiB]

Все още не е свалено

 

File0008.jpg [228.8 KiB]

Все още не е свалено

 

Владо© edit: Във връзка с постъпил доклад от потребител на форума, ви уведомявам, че линковете към сканираните страници са редактирани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е по чужбинско вече има супърб скаут. Скоро може би и в БГ ще дойде (другата година).

Също така имат и Супърб L&K.

А при нас само огризките.

 

http://www.eurocarblog.com/post/3111/skoda-superb-scout-rendering-four-wheel-drive-wagon-for-2011

http://www.eurocarblog.com/post/3814/skoda-superb-scout-spyshots

http://www.autobild.de/artikel/skoda-superb-scout-bt-cross-1684313.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния линк е статия за следзаводски тунинг от компанията ВТ специализирала се в производство на тунинг елементи за Шкода. Всяко комби Супърб може да се оборудва с този комплект, който се лепи на оригиналните панели, и става CrossCombi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Ето го малкия грозник, даже се продава(доста снимки, включително интериор):

 

http://otomoto.cz/skoda-ostatni-1-0-mpi ... 05249.html

 

Нещо...не ми допада, незнам защо... :-k

 

За 8200 евро...ми грознее, особено отзад... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aygo са по-скъпи от грозника. А и според мен са по-грозни. smile049 Пък и за citigo не знам, но vw up изглежда доста по-читаво и като визия, и като материали на тема интериор от японско-френските си конкуренти. Все си мисля, че и при Шкода ще е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW Ръб далеч не е чудото, което чакаме от 10 години. То е едно голямо разочарование за мен. Не показва нищо напредничаво - нито визия, нито форма, нито технология. Виж примерно Фиат направиха доста голям удар с възкресението на 500. Първo показаха чудесната му форма, придоби за нула време култов статус, а в последствие започнаха да му монтират напредничав двигател(twinair), който дори автомобилните журналисти коментират като великолепен...

 

За съжаление нашата любима марка е длъжна да ползва разработките на концерна майка и съответно не може да блесне с интересен модел...чудесни концепции - примерно vision D и скучни, скучни модели като (фабия) седан за индия... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW Ръб далеч не е чудото, което чакаме от 10 години. То е едно голямо разочарование за мен. Не показва нищо напредничаво - нито визия, нито форма, нито технология. Виж примерно Фиат направиха доста голям удар с възкресението на 500. Първo показаха чудесната му форма, придоби за нула време култов статус, а в последствие започнаха да му монтират напредничав двигател(twinair), който дори автомобилните журналисти коментират като великолепен...

Точно казано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.