Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

Реших да направя нова тема, в която да се коментират / показват новини, слухове и т. н. относно разни бъдещи модели, за да са на едно място.

Ето и нещо като за начало:

 

sk20_4db942b75f14c.jpg

 

http://www.auto.cz/spy-photos-skoda-indie-58286

http://www.velocitimag.com/2011/04/skod ... -pics.html

 

Снимките от втория линк са доста големи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно това:

 

thumb_skoda-se-probva-pri-nay-golemite_0.jpg

http://spisanie.mobile.bg/avtomobili/sk ... emite.html

 

Тази измишльотина е анимация, на базата на тази снимка:

 

Volkswagen-Concept_D_1999_800x600_wallpaper_01.jpg

 

Прототипът на VW от 1999-та е с име Concept D, което напомня на Vision D, но аз не мисля, че Skoda имат шанс за кола от класа на VW Phaeton...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да... рофл... Задницата е като на моята О2 фейслифтка :D Кой знае какво е изродче...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"По отношение на конструкцията най-голямата новина е новата платформа MQB – модулна архитектура за напречно разположен двигател (Modular Querbaukasten). Новата конструкция ще предложи по-голяма вариабилност, по-компактно отделение за двигателя, нова трансмисия и ново окачване. Така се е освободило повече място за пътниците.

 

Подобна техника ще бъде монтирана и на новото Audi A3. Концепцията на седана А3 обаче, според непотвърдени данни използва техниката от Audi RS 3, това значи най-новата версия на платформата PQ35. Новата MQB ще бъде монтирана и на новата Škoda Octavia III, чието производство ще започне през ноември 2012."

 

п.с. Текста е взет от Аутомедия, а ето и цялата новина: http://www.automedia.bg/news/article_12889.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
Някой брутално се е изгаврил с Октавия ](*,)

 

Мда, някой си Tomchy smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но трябва поне да му се признае че добре си е поиграл на фотошопа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия остри линии хич не ми харесат [-X Същата агресия, но без тая острота би била много прилична комбинация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този прототип ми харесва, както и стила му. Доста по - добра (според моя вкус) визия за моделите на Škoda, отколкото досегашната - нито Fabia, нито фейслифта на Octavia ми допадат, за задната част на Superb седан да не говорим... Та в сравнение с тях, аз виждам огромно подобрение. В официалния сайт пише, че дизайнът на прототипа е много близък до този на серийната версия, което е добре. Škoda има нужда от истински седан с нормални размери. Ако това е седан, разбира се, че изглежда като такъв, но пък пише "The new compact five-door vehicle will be launched in Europe, Russia and China."...

 

Още от официалния сайт:

"В допълнение, индийският пазар ще има своя собствена версия компактен седан, чието производство ще започне през тази година." - вероятно този маскираният от снимките по - горе, за който се твърди, че ще носи името Lauretta и дори маскиран, доста напомня на седан версията на новото Polo.

 

"Škoda ще представя по едно ново превозно средство на всеки шест месеца през следващите две или три години."

 

"В средата на 2013-та година Yeti ще бъде представен на китайския пазар и ще се произвежда на местно ниво. Освен това Škoda (в сътрудничество с Shanghai Volkswagen) ще произвежда нов компактен модел за този пазар от 2013-та година, увеличавайки броя на моделите, произвеждани в Китай, до пет.

Марката също така ще разшири производството си в Русия, чрез партньорството на Volkswagen Group с руския производител на автомобили ГАЗ. В завода на ГАЗ в Нижни Новгород ще започне производство на Yeti през последното тримесечие на 2012-та година."

 

От тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови снимки на Mission L.

 

SEAT и те са пуснали нов прототип - IBL, изглеежда доста по - модерен от този на Škoda.

 

Еее... мишъна ми харесва адски много :) Страхотните пропорции ever, и задницата му е красива, и отпред е страхотна...

 

Чудесна работа са свършили момчетата... Браво! :)Сеат-а не е толкова красив, прилича ми на пежо 407...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сеат-а не е толкова красив, прилича ми на пежо 407...

 

Абе на мен Сеатът по нищо не ми прилича на Пежо 407, ама виж задницата му много мяза на Jaguar XF...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина е!Смесица между ФВ и Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.