Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Страстната събота - извънредна Шкода среща на НИМ


pow

Recommended Posts

Ми, да се включим, че така културно и търпеливо стоите и ни чакате.

След като ти императивно ме задължи днес да съм присъствен на НИМ, за да си получа подаръка, можех ли да ти откажа... И нямаше и ураган да ме уплаши или спре да дойда пред музея. ;) Не бяхме много колеги на срещата, но пък времето културно ни даде прозорец без пороен дъжд и градушка, че да се видим за малко.
Ники почерпи с козунак, много беше вкусен, благодаря,
Маджо дойде, специално си го извади и си го показа, оплаквайки се, че е много му е червен ;) ....Никона, :mrgreen: дето му е подарък за рождения ден, хвалейки го какви страхотни снимки прави.
Видях домнул Димонеску отново на живо, насред София, и репортера гусин Ганев също, запознах се с прелестната му съпруга и очарователните му дечица.....абе - пак беше хубаво, благодаря на всички колеги, които уважиха извънредното мероприятие.
На НИМ нещо червенко мина транзит покрай нас, а после, докато отивахме с жената на пазар, на Околомръсното ме догони някакво чехкинче.

Ето тука снимки - цък

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-4130-138453380231_thumb.jpg post-4130-138453380252_thumb.jpg post-4130-138453380255_thumb.jpg post-4130-138453380258_thumb.jpg

 


Маджо дойде, специално си го извади и си го показа, оплаквайки се, че е много му е червен ;) ....Никона, :mrgreen: дето му е подарък за рождения ден, хвалейки го какви страхотни снимки прави.


Чак страхотни не, но е супер!

post-4130-138453380261_thumb.jpg post-4130-138453380264_thumb.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова ме объркахте с тая съботна среща че не успях да дойда ни на нея, ни в неделя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова ме объркахте с тая съботна среща че не успях да дойда ни на нея, ни в неделя

 

И не само теб smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.