Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция 1.9 Дизел консуматор на ток


skoda_felicia_93

Recommended Posts

колеги вчера си купих чисто нов акумулатор на ексайд много добър е но понеже съм си изкарал директен плюс на Цд-то към акумулатора това ще ми навреди ли ? ?! плюса ми е директен защото когато си купих цд не искаше да тръгва и го направихме така :) Кажете ми дали ще навреди това на акумулатора ;) благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да ти падне напрежението, моето радио така направи като го монтирах и после с един приятел като разгледа и мери,видя ,че има много консумация при изключено радио.

Раздели два кабела ,единият е за захранването,другият е за паметта.Този на захранването го прекарах през ключе и го пускам от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо колега не те разбрах дай на лично по подробно ако може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На радиото има евробукса и два кабела/мисля ,че бяха черни/са на плюса.Единият е за захранването на цялото радио,а другият е за паметта на радиото.Разделихме ги/отиват на една клема/ и оставихме този кабел за паметта да е постоянно вързан,за да не се губи запаметяванетео на станции и опции,а този за захранването го прекарах през ЦК ключе .Когато искам да включа радиото ползвам ЦК ключето.При първо пускане след прикачване на евробуксата,го стартирам и от копче на радиото.

Това е при мен ,повече не знам какво да ти напиша,но нека и други да прочетат и ако има подобно нещо при тях ,да проверят и да пишат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черният кабел е един и той е МИНУС :!:

червеният е за захранване на радиото,препоръчително е да минава през контакт или ключе

жълтият е за паметта.На него задължително постоянно трябва да имаш 12в+.В противен случай няма да помни настройките.

 

ето и една тема по този повод от друг форум

http://forums.bmwpower-bg.net/viewtopic ... c22da69938

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.