Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Любим отбор?


skodaman

Recommended Posts

От днес имам любим отбор - само че на джаги - Гогата и Марто mrt къртят  :P

Искаш да кажеш любим отбор като за параолимпиада :tongue_1: . Но и ти не си за подценяване! :air_kiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    6

  • Logrus

    4

  • micyri

    3

  • bobi-rz

    3

Най-много писали в темата

Спартак(Вн),малко са на задна скорости няколко годинки,ама 8 год от животами минаха там:)Левски и Ливърпул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

България ЦСКА

Англия Арсенал

Испания Атлетико мадрид

Италия Рома

Ама най съм запален по Арсенал БГ първенството съм се отказал да го гледам вече няма такава простотия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Лудогорец ми харесват как играят, винаги надъхано, независимо срещу кого, за това в България съм за тях. Никога не е скучно да ги гледаш.

Иначе съм за Juventus :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Левски е отборът на сърцето ми.Всички,които ме познават, изпаднаха в шок и изумление, след като разбраха,че съм поръчал Коридата.    

 

Силно симпатизирам на Милан и Челси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХА :) Разбирам те, при мен е точно обратния случай със синята кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Левски е отборът на сърцето ми.Всички,които ме познават, изпаднаха в шок и изумление, след като разбраха,че съм поръчал Коридата.    

 

Силно симпатизирам на Милан и Челси.

+1 И аз ти се чудя за цвета при това положение, защото и в мен по наследство тече синя кръв - 6-7 поколение левскар съм, баба ми на 80 години гледа мачовете и ми звъни да ми каже резултата като съм на работа ;) Ако не беше жената да се запъне, че сивото било по-готино,  колата щеше да е Race blue и номера щях да го поръчам 1914 (за което още мисля и не е късно да направя :)

Иначе към твоя избор бих добавил и нашите италиaнски братя SS Lazio!

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.