Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Уплътнение на предното стъкло


seth3x7

Recommended Posts

Здравейте,

преди малко видях, че е паднало уплътнението на предното стъкло от шофьорската страна.

Става дума за гуменото уплътнение между стъклото и рамката.

Може ли да ми дадете съвет откаде мога да си купя подобно нещо?

В София съм, но Еуратек ми е доста далече :(

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е проблем за модела. Имаше сервизна акция за подмяна гаранционно. Само от ЕТ според мен и нещо се стискаше, някакви щипки да държи по здраво ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то като се загледах, май не е баш само да е паднало, защото другото от другата страна си е доста здравичко, но както и да е :)

 

Питах в Шкода и трябва да се чака доста време, а така дразни окото.

 

Ще провера по други места :(

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там май имат само на метър, нямат тези специфични уплътнения, но не пречи да удари един телефон.

Понапълни се с О2 по моргите, пробвал ли си един тур по моргите или поне преглед на обявите а коли на части?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес въртях по моргите и нямаше никаде.

Лошото е, че на мен ми трябва късия вариант за релси на покрива, а намерих само едно което обаче е дълго от край до край. Явно е дефицитна част :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е, три варианта са :)

Аз съм комби с рейки.

В ЕТ ми казаха, че не предлагат от моя, ами само варианта, който е от край до край.

Шанс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е, три варианта са :)

Аз съм комби с рейки.

В ЕТ ми казаха, че не предлагат от моя, ами само варианта, който е от край до край.

Шанс :)

 

Имаше нещо проблемно при тези уплътнения с поръчката. Ще питам за информация и ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.