Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за показването на километрите на колата.


beer_champion

Recommended Posts

Здравейте, един до преди малко четох една тема пусната от колега, който се чуди между две Октавии. Докато разглеждах обявите, в тази в която се продава О2 гледам снимано таблото на колата и там на един ред се виждат позиционирани и общите километри, на които е колата и тези, които са обозначени с надписа "trip" (от последното зануляване)

 

При мен положението е следното:

 

Когато, колата е изгасена се виждат само километрите, на които е в момента. Когато я запаля или просто дам на контакт общите километри изчезват и се появява само трип-а. Има и вариант докато шофирам да натисна веднъж бутона за зануляване на трип-а и се появяват, общите километри на колата.

 

И нека си задам въпроса. Има ли как и при мен да се направи както е на тази снимка, която съм приложил към темата? Чрез ВАГ-ком или има друг вариант, или изобщо няма как да стане? И ми се струва, че О2 от обявата няма бордови компютър. Това играе ли някаква роля за показването на километрите и трип-а?

 

Благодаря предварително, поздрави на всички. smile126 smile027

post-6199-138453378931_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е варианта без борд компютър, така, че предполагам, не искаш да си така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, правилно съм предположил в последното си изречение от темата. Еми, да Цецо, по~Добре да си имам бордови компютър :D smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.