Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аз ли греша или другите са прави...!?


Spartan

Recommended Posts

...SLY, не ти вярвам...
...Аз не коментирам,че на всеки пост се месиш и се правиш на компетентен.

А ти не беше ли този, който на Събор 2011 искаше да влезе с колата на поляната безплатно? И не си ли същия, който тази година, на събор 2012, беше единствения, който докара лачения си автомобил и го паркира пред входа на поляната, за да избегнеш таксата? Ако ти си този, аз пък няма да коментирам твоето поведение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро ти май лъжец ме наричаш.Като не ми вярваш си е твой проблем,а ако не ти харесва написаното може да си запазиш коментара за себе си.Аз не коментирам,че на всеки пост се месиш и се правиш на компетентен.

Недей плюй по жоро 120, въобще по пловдивчанин. Не е готино да се правиш на интересен пред свой.Няма за какво!

Виждали сме 136 мотори и знаем колко гори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро ти май лъжец ме наричаш.Като не ми вярваш си е твой проблем,а ако не ти харесва написаното може да си запазиш коментара за себе си.Аз не коментирам,че на всеки пост се месиш и се правиш на компетентен.

Недей плюй по жоро 120, въобще по пловдивчанин. Не е готино да се правиш на интересен пред свой.Няма за какво!

Виждали сме 136 мотори и знаем колко гори.

Макс,аз също не съм си вкарвал колата на поляната,дори и да се бяха счупели и двете ми Шкоди нещо,щях да дойда с друга марка кола,и пак щях да платя таксата на Юли,защото човека се е погрижил да го има това мероприятие.А не да се правя на циганка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс,аз също не съм си вкарвал колата на поляната,дори и да се бяха счупели и двете ми Шкоди нещо,щях да дойда с друга марка кола,и пак щях да платя таксата на Юли,защото човека се е погрижил да го има това мероприятие.А не да се правя на циганка...

Самуиле, що се обръщаш към Сашо? Имам чувството,че не си разбрал кой не си плаща таксата smile049

Т.е. поста на Юли.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи като детска градина стана тоя форум :smt0344 вече ме е яд да чета 99% от писаниците само тъпотии и малоумщина ... невярвам да е от слънцето от кризата или от положението на планетите засрамете се бе !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс,аз също не съм си вкарвал колата на поляната,дори и да се бяха счупели и двете ми Шкоди нещо,щях да дойда с друга марка кола,и пак щях да платя таксата на Юли,защото човека се е погрижил да го има това мероприятие.А не да се правя на циганка...

Самуиле, що се обръщаш към Сашо? Имам чувството,че не си разбрал кой не си плаща таксата smile049

Т.е. поста на Юли.

 

Поздрави

Аз не съм казал,че Сашо не си е платил.Не водя аз сметка на хората.Казах да не го защитава толкава.

Много ме е яд на селски тарикати за 20 лв :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал,че Сашо не си е платил.Не водя аз сметка на хората.Казах да не го защитава толкава.

Много ме е яд на селски тарикати за 20 лв :D

Нещо не моем се разбра. :)

Кой защитава Сашо? Мисля, че защитава мен, за което му благодаря!

А, аз не съм от селските тарикати smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи като детска градина стана тоя форум :smt0344 вече ме е яд да чета 99% от писаниците само тъпотии и малоумщина ... невярвам да е от слънцето от кризата или от положението на планетите засрамете се бе !

 

Това е щото не докара някой звяр на Междени (май в крайна сметка се пише с И накрая... или греша :-k ). Тогава щяхме само него да го обсъждаме smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи като детска градина стана тоя форум :smt0344 вече ме е яд да чета 99% от писаниците само тъпотии и малоумщина ... невярвам да е от слънцето от кризата или от положението на планетите засрамете се бе !
smile011

 

Нещо в правилника за посещение на събора липсва. Като искате нещо да се заплаща задължително, трябва да го обявите официално, а не после да се сърдите, ако някой не изпълнява неписани правила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо в правилника за посещение на събора липсва. Като искате нещо да се заплаща задължително, трябва да го обявите официално, а не после да се сърдите, ако някой не изпълнява неписани правила.

 

 

Липсва или не си го видял и, съответно, прочел :?: Айде сега отвори този линк - viewtopic.php?f=19&t=28065 и го прочети, и пак помисли дали липсва, и дали не е обявено официално :?: Всъщност, за да те улесня:

 

Входната такса за поляната е 20 лева, а входната такса за писта Междене е 3 лева (всичко е като миналата година). Таксата вход за поляната за Ясен (Варна), както бях обещал, е 0 лв. Който е бил миналата година на Междене знае защо... Входа за пистата ще се плаща на портала й.

 

Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Входната такса за поляната е 20 лева, а входната такса за писта Междене е 3 лева (всичко е като миналата година). Таксата вход за поляната за Ясен (Варна), както бях обещал, е 0 лв. Който е бил миналата година на Междене знае защо... Входа за пистата ще се плаща на портала й.

Написаното е двусмислено. Човек може да си помисли, че входната такса е за автомобил, а може и да е за човек. В единия случай човек може да посети поляната безплатно, независимо от това с какво е дошъл, при условие, че личното му превозно средство не влиза на поляната. В другия случай трябва да заплати за физическото си присъствие на поляната.

 

Кое от двете имаш предвид? В случая човека е влязъл без превозното си средство. Ако имаш предвид заплащане за автомобил, тогава къде е сгрешил човека, че да го обиждате? Когато е написано така двусмислено, човек може да си го интерпретира по най-различни начини и стават такива ситуации. Грешката не е в човека, а в двусмислието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Входната такса за поляната е 20 лева, а входната такса за писта Междене е 3 лева (всичко е като миналата година). Таксата вход за поляната за Ясен (Варна), както бях обещал, е 0 лв. Който е бил миналата година на Междене знае защо... Входа за пистата ще се плаща на портала й.

Написаното е двусмислено. Човек може да си помисли, че входната такса е за автомобил, а може и да е за човек. В единия случай човек може да посети поляната безплатно, независимо от това с какво е дошъл, при условие, че личното му превозно средство не влиза на поляната. В другия случай трябва да заплати за физическото си присъствие на поляната.

 

Кое от двете имаш предвид? В случая човека е влязъл без превозното си средство. Ако имаш предвид заплащане за автомобил, тогава къде е сгрешил човека, че да го обиждате? Когато е написано така двусмислено, човек може да си го интерпретира по най-различни начини и стават такива ситуации. Грешката не е в човека, а в двусмислието.

Затова бог създаде човека със уста и уши да пита и слуша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка, що разсъждаваш така? Нали за да го има събора са направени предварителни разходи. И то от един човек. То е ясно, че има такса, и маймуните го знаят това.

Всеки трезво мислещ и съпричастен човек би платил таксата. Юли спонсор ли ще ни става? А колегите и приятели, които помагат на Юли за формалностите на поляната? За тях има ли написано правило?

Плащането на 20те лева е най- малкия жест, който можем да направим за осъществяването на този събор. Да се почувстваме съпричастни и ние към това събитие, по някакъв начин. А не гости! Нали сме Шкодаджии =D>

С кола, без кола, няма значение. И как ще дойдеш с Шкода и ще стои извън оградата? Тва не го разбирам.

Този събор доста коли стояха отвън, въпреки че хората са платили таксата. Това го отдавам на дъждовното време, а не заради 20те лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, накъде тръгнала темата!

Двусмислие, липса на информация, лъжци, некомпетентни, избягване на такси...

Шапка Ви свалям момци! Толкова ли е НЕ разбрано, че тези пари отиват, за да се покрият част от разходите. Тези разходи, които са направени предварително, за да можем НИЕ да се съберем и повеселим! Дали Ви звучи логично или от човешка гледна точка, или от съпричастност, че е хубаво да дадем тези непосилни и проблемни 20 лева? Ей така, за да не оставим хората, които са се бръкнали заради нас предварително и са осигурили поляната, места за нощуване и т.н. Двусмислено било, нямало яснота в правилника за посещение...?!?!?!?!?! От 9 кладенци вода се изкарва! Позната схема - АЗ НЕ СЪМ ВИНОВЕН!!! ДРУГ Е ОТГОВОРЕН!!! ... И тук говорим за едни 20 лева!!!!!!!!!! Невероятно! 20 лева - веднъж в годината. Представям си, ако се реши да има членски внос, какво ще се изпише от майсторите на късия разказ... С толкова раздаващи се, добри и всеотдайни хора се запознах покрай колата ми, че направо не ми се вярва, как може да има човек, каращ Шкода, който да покаже нещо различно и недостойно. Не знам. Добре, че не ги познавам лично - нямам нужда от такива мишоци! Може и да не съм прав, но...

З@еби...

П.С. Жоро, изпреварил си ме, но да кажа, ако някой не разбере, какво искам да изразя - точно това, което ти си написал е! Само малко по-различно съм го формулирал...ама мнооого ми се спи вече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумен съм направо от свободните съчинения по темата...и то за едни 20лв. Не от 9, от 90 кладенеца вода са способни някои хора да донесат вода... ](*,) Лично мнение - да дойдеш на Шкода събор и да спреш пред оградата, за да ти е безплатно е ОТВРАТИТЕЛНА СЕЛЯНДУРЩИНА И ДРЕБНАВОСТ! Пък който иска да ми се обижда. В крайна сметка, като не можеш да си позволиш едни 20лв, би следвало да не можеш да си позволиш и останалите разходи свързани със събора и да не идваш. То вярно, че винаги е имало такива мишоци. ГРОЗНО Е!

 

Велко, Жоро - браво smile126 smile027 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Входната такса за поляната е 20 лева, а входната такса за писта Междене е 3 лева (всичко е като миналата година). Таксата вход за поляната за Ясен (Варна), както бях обещал, е 0 лв. Който е бил миналата година на Междене знае защо... Входа за пистата ще се плаща на портала й.

Написаното е двусмислено. Човек може да си помисли, че входната такса е за автомобил, а може и да е за човек. В единия случай човек може да посети поляната безплатно, независимо от това с какво е дошъл, при условие, че личното му превозно средство не влиза на поляната. В другия случай трябва да заплати за физическото си присъствие на поляната.

 

Кое от двете имаш предвид? В случая човека е влязъл без превозното си средство. Ако имаш предвид заплащане за автомобил, тогава къде е сгрешил човека, че да го обиждате? Когато е написано така двусмислено, човек може да си го интерпретира по най-различни начини и стават такива ситуации. Грешката не е в човека, а в двусмислието.

Аман от празни приказки. Много ми е интересно като не си бил там, не си видял и не си чул, защо изобщо се намесваш с мнение по въпроса??? Поне да беше помислил малко над написаното по-горе (не в цитата) преди да се мяташ така, като риба на сухо... За да те улесня, понеже явно не ти се чете - след като съм написал, че Слай тази година е оставил колата пред входа, не е ли пределно ясно, че той знае на какво се начислява вход? Именно на колата, не на човека или пътниците в нея. А за миналата година той искаше да влезе на поляната с колата, както и съм го написал. Знаеше, че има такса за автомобила (май само ти не знаеш) и въпреки всичко искаше да я заобиколи. На случката има поне 6-7 човека свидетели, които бяха на входа и събираха таксата.

 

А относно предполагаемото от теб двусмислие. Обявяването на входната такса беше доста преди събора. Който е имал съмнение за какво се отнася тя (на човек, на кола, на шатра, на група от 10 госта и т.н.), щеше да попита, няма срамно. Виждам, обаче, че ти не си го направил, което ме навежда на мисълта, че ти е било пределно ясно за какво се отнася тя. Защото подир дъжд качулка да седнеш да пишеш, че не била ясна е смешно...

 

И още. Както миналата, така и тази година имаше хора, които поради една или друга причина не паркираха автомобилите си на поляната. Но ме намериха и дадоха своя принос към събора под формата на входна такса, като с този жест изразиха своето уважение към организаторите.

 

В допълнение. Входна такса тази година платиха и хора, които не управляват автомобил с марката Шкода, което също говори достатъчно.

 

В заключение. Има хора, които без логично обяснение търсят под вола тела. Разбира се, няма срамно да споделят вместо теле какво са намерили или хванали. Ама никой не го прави smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.