Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съединител на Фабия 1.9 SDI 2006


oiram

Recommended Posts

Благодаря .

На какво разстояние от пода трябва да отлепва?Или ще позная че е за сменяне само като почне да превърта ?Ако е самонагласяващ това може да те остави на път така ли е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си казал какъв е проблема? Или просто питаш? Аз мисля ,че на Фабиите си зацепва доста горе съединителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само питам защото преди 6 години се смених Ладата с Шкодата и от там знам че почнели да превърта значи не съм обърнал на време внимание на съединителя .А сега частите са доста по скъпи .Въпроса е дали е нормално .Други твърдят че се самонастройва .Ако е така исках да знам за някакви симтоми за да не ме остави на пътя .Това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те остави на пътя, като почне да буксува го сменяш. Той може да си буксува хиляди км и пак да караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато съединителя е нов педала е много мек на натиск. Колкото повече се износва, толкова по-твърд става и най-накрая почва да боксува. От опит го знам.

 

PRR: Аз пък знам какво ще стане със следващия ти пост на маймуница!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги искам да попитам някой който е на ти с Шкодите или по-точно със съеднителя при тях, при какво положение е правилно да отделя съединителя.При мен отделя горе и ми казаха да се посъветвам със специалист, но пък нямам никакви проблеми.Само когато тръгвам го натискам до края и той съответно отделя след средата на целият ход на педала, и после само леко го чуквам с пръстите на крака си и сменям скоростите.Въпроса ми е има ли някакъв проблем или да продължавам да си я карам така.Колата е Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.