Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с хидравликата на fabia 1.2


aspire366

Recommended Posts

Здравейте колеги изчетох темите за проблеми с хидравликата,но не срещнах точно като моя проблем.Във моя случай сутрин след първото запалване на моята Шкода Фабия 1.2 /2005 год. не ми се включва лампата за проблем с хидравликата, но не така стоят нещата при всяко последващо палене на автомобила лампата за проблем в хидравлика светва и тя отказва.Проверих рейката-не капе,има хидравлично масло,но преди половин година съм доливал малко около 200 мл.масло,което разбирам че е различно изчитайки темите за проблеми с хидравликата.Странното в случая е,че сутрин когато тръгвам нямам проблем,проблема се проявява по късно през деня.Бихте ли ми казали какво количество и вид хидравлично масло се използва за автомобилите ни тъй като възнамерявам да го сменя като превантивна мярка.Благодаря предварително и се надявам някой да помогне с опит и съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.