Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпроси за Felicia 1.3MPi


nutter

Recommended Posts

Здравейте,

 

Водих Фелицията на преглед и ми казаха, че някои неща са за смяна, но имам нужда от малко акъл. Скоростната кутия сълзи масло от семеринга на рейката към скоростния лост. Някой може ли да обясни как се сменя семеринга и каква е вероятността да изтече или да е изтекло маслото от скоростната кутия? Моля някой да ми разясни по-подробно. (Ще трябва ли да се разглобява скоростната кутия?)

Другият проблем е гумен тампон на преден амортисьор - как се сменя и колко спешно трябва да се смени?

Още нещо, гуменият маншон на полуоската към главината е пукнат(за смяна).

 

Кажете и ориентировъчно цени за споменатите неща + колко горе-долу ще ми искат за труда.

 

Ще съм благодарен и ако някой може да ме насочи към сервиз във Варна, където да работят кадърно, за да няма изненади. Най ме притеснява въпросният теч от семеринга на рейката на скоростния лост.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За семеринга-няма нужда да се разглобява ск.к-я.За това дали е изтекло вс. масло-зависи от кога пуска.Възможно е почти вс.да изтече.

Смяната на маншона е 20-30лв,гумения тампон се сменя мн.лесно,дори без да се сваля макферсона.

виж в бял списък за сервизи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.