Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся качествен сервиз в РУСЕ...


Mahorec

Recommended Posts

.... за смяна на комплект съединител (с маховика) и аксиален лагер, за октавия 1, 1.9 TDI 90 hp 1998 година. Един тумбак почти 1 месец ме мотаеше и накрая се отказа да я прави, защото не можел да намери части :lol: поне да си беше признал, че е професионален некадърник. Та, в Русе има ли такова животно наречено качествен сервиз, където работят на разумни цени, или всеки гледа да ти обрули джобовете без да прави нищо по колата, онзи ми взе една камара с пари и нищо не направи, сега ще ми ги връща!

Вече се чудя на кой да се доверя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можал части да намери :D Обади се ако решиш ще ти направим колата.

 

Дай телефонен номер, вторник или сряда ще я взема от пишман майстора, до тогава ще реша къде да я нося.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, то стана дълга и широка.... онзи неграмотник бил купил всичко, но отказва да ми я направи, явно псувните по негов адрес са му дошли в повечко и е хвърлил пешкира. Ама така е, няма да го чакам 20 и кусур дни за нещо, което може да се направи и за 2 дни.

Да ми кажете някаква ориентировъчна цена (с частите и труда) защото си мисля, че този ми дере кожата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80лв е труда, ориентировъчно к-т маховик, притискател,феродов,лагер според зависи производителя и модела около 1100-200лв, ама вземи звънни един телефон по добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза срещу математическата гимназия-в тези душмански времена сменях съединителят си при тях-работят добре и са коректни..нещо рядко срещано днес. :smt030 Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще може да се дърпа на буксир? Защото нищо чудно да си я взема разглобена.... свалени полуоски(най - вече заради тях), скоростна кутия, съединител... и дано да запали, поне да имам спирачки и хидравлика. smile126 :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще може да се дърпа на буксир? Защото нищо чудно да си я взема разглобена.... свалени полуоски(най - вече заради тях), скоростна кутия, съединител... и дано да запали, поне да имам спирачки и хидравлика. smile126 :mrgreen: :mrgreen:

 

Внимателно бавно без да я палиш дори може да я дръпнеш. Просто по силно ще натискаш спирачката ;) Как така я докарахте до там че и разглобена да си я вземаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако аз се занимавах още от началото с това, изобщо нямаше и да се стига до тук, но баща ми е дебела глава. (почти година лопаше и тракаше, докато накрая спряха да влизат скоростите) Но сега аз командвам парада! smile045

Говорих с оня майстор и каза, че ще я събере и ще ми осигури транспорта и направо ще я закарам при теб във вторник. Цялото забавяне е било заради някаква семеринга, не можел да намери точен размер или нещо такова....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога, ама НИКОГА не ходете в сервиза, който се намира от дясната страна на завода Найден Киров (на ъгъла има една гумаджийница, точно след нея) оня Веселин е мошенник и лъжец! Бил купил частите, щял да ги връща, като му казах, че искам да ги взема.... ама вече ги бил върнал. Днес трябваше да ми събере колата, да ми върне парите и да ми осигури платформа за колата (така ми каза по телефона) . Е, нито едно от изборените, колата е събрана, ама в багажника.... иначе беше изкарана навънка и ме чакаха да дойда да си я взема. Парите щял да ми ги върне края на седмицата, а уж върнал чаркълаците, които дори ме съмнява да ги е купувал. Че и работниците му са нагли, единия вика това е втората кола, която не излиза от тука на собствен ход, първата отишла директно в моргата...

Колата я оставих там докато не ми върнат парите, след като това стане им тегля една българска и я нося направо на адаша, че вече ми писна!

Щял да си вземе 100 лв. за ТРУД, голям труд - да разглоби колата и да я натика в багажника, мизерник.... свещи да си купи с тия пари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.