Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с таблото ?


liusko

Recommended Posts

Здравейте,искам да ви попитам дали някой може да ми препоръча майстор в София да ми оправи проблема с таблото?Четох една предишна тема, където беше споменат точно моя проблем,не ми работи километража.Говорих с един майстор и той ми каза,че трябва да дам таблото на техник да ми презапои таблото.Вече от доста време ми е така и адски много ме дразни и се чудя какво да правя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши каква е колата - така колегите ще могат да те ориентират по-лесно. :idea:

Този колега вероятно може да ти свърши работа. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Имам познато едно майсторче, предполагам че ще свърши работа. Занимава се предимно с "жичките " на автомобилите.

Имах същия проблем, вярно че на старата ми кола AUDI 80 , но за 15 мин го оправи. Свали таблото, припои нещичко, закачи го и всичко бе наред вече. Мисля , че и при твоя случей ще е нещо такова. Ето карта къде се намира. Наско се казва. Бих ти дал и телефон, но вчера точно ми се счупи апарата със всички контакти.

post-10697-138453377916_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

А защо не започна по обратния път? Т.е. първо да провериш дали сигнал стига до таблото? Особено ако всичко останало работи освен километража ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да е и от датчика за скоростта....май в скоростната кутия беше ( по думите на един познат)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не отчита правилно наличието на нафта в колата,през няколко минути ми писка за нафта,моментен разход ми дава 99,9,среден към 50 примерно...Но забелязах,че когато е по-студено сутринта и работи,но след 10тина километра пак се скапва,а и не отчита колко километра съм изминал,мн е досадно.Сега ходих до този майстор в обеля,но е затворено ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=46&t=19910

 

това ли презапоявахте...... огледахте ли добре буксите за студени спойки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От днес и аз съм с презапоено табло. Стрелките отново са в играта :D

 

За района на Силистра, търсите Алексей, сервиза му е в двора на ''МЕТАЛ''. Работи бързо и е много внимателен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.