Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чип тунинг на DSG и двигателя на Супърб VR6?


Quatarzo

Recommended Posts

Докато си търся подходящ Супърб, попаднах на един екземпляр с чип тунинг на скоростната кутия и двигателя и без никакви други подобрения, като собственика твърди че колата е 280к.с. и 390Нм., което ми се струва невъзможно за атмосферен двигател такова голямо подобрение в мощността +20к.с и +40Нм. Имал и чип на скоростната кутия, който правел нещо, но така и не можа да ми обясни какво.

Колата изглежда доста запазена на малко километри и бих я купил, но тези интервенции по двигателя и скоростната кутия ме спират. Възможно ли е да имам проблеми в бъдеще заради тези промени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип двигателя и скоростите са здрави, но зависи какви са интервенциите и кой ги е правил. Обаче го има варианта да си го върнеш в заводско състояние и нямаш притеснения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.