Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за пътуване до Молдова - такси, съвети и т.н.


worldman

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Предстои ми пътуване до Молдова и съответно като човек, който не е посещавал тази страна с кола имам следните въпроси и опасения:

 

1. Някой, скоро пътувал ли е до Молдова? Доколко е бандитска тази страна с оглед кражби на коли тъй като каското НЕ покрива тази дестинация а не ми се иска да се сбогувам със Суперба по този начин. Има ли рекет от страна на полицията като те спрат за проверка и как стоят като цяло нещата с катаджиите? Какви такси се плащат като влезеш в страната...?

2. Случайно, някой да има GPS карти за Garmin на Румъния и Молдова...?

 

Общо взето ме интересува всякаква информация, свързана с тази страна, която е добре да знае един шофьор, който до сега не я е посещавал.

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.