Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Добра автомивка в София-къде?


sashoskiora

Recommended Posts

Вчера ходих на мивката до мелницата в Хаджи Димитър, много зле са нещата, въпреки, че имат работа. Два пъти ги карах да я чистят и пак нищо не направиха. Ако има някой доволен от мивка да сподели къде е ходил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо тук изчети:

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... =1&t=21170

 

После - вече си я мия сам и съм по-доволен, иначе по селските мивки е най-добре, защото те гледат като златна кокошчица и чистят супер коректно и внимателно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от мивката до Еко на бул. Шипченски Проход(завод Електроника). Малко по-скъпо взимат(17лв за вътрешно и външно, доколкото помня), но си вършат читаво работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от мивката до Еко на бул. Шипченски Проход(завод Електроника). Малко по-скъпо взимат(17лв за вътрешно и външно, доколкото помня), но си вършат читаво работата.

тя май не работи вече.

Поне онзи ден,кепенците спуснати smile048

Аз си мия колите само в смарт+,под моста за летището

15лв вътре-вън.

Ако бързам,и нямам време,сам си я мия на самообслужването.До края на април има промоция.Даваш 2 лв. ,третият от тях smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автмовка ”Екзотик„ на околовръстното мият много добре.

 

Автомивка ”Бабълс” на бул. Бъкстон... НЕ ХОДЕТЕ. Страшни неграмотници, СКАПВАТ всичко с неподходящите си препарати.

 

Докато карах астрата ми счупиха щипката на тавана, която служи да пази болтовете за ски багажника.

 

На мой познат му прецакаха решетката на Х-6цата (така се поду решетката все едно с киселина е зсливана)

 

В крайна сметка на мен ми платиха 40лв да си купя щипкста от булвария а моя познат мисля, че още чака парите за новата решетка, която сам си плати и смени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габи-Шмид на Г.М.Димитров, посока Зоопарка, след като подминеш кръстовището на Драган Цанков/Климент Охридски, след спирката на метрото. Пепи Печатара със сигурност я знае :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София, бул. "Цариградско шосе" 127Б - намира се зад ЗАТ и Пиреус Банк - мивката е от скоро, но момчетата са много печени. Не знам дали е скъпо - вътре, вън и мотор = 25лв. Имат и крик за миене на мотори отдолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.