Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Челно стъкло за Фелиция...


patologa_ds

Recommended Posts

Днес след работа реших да си ползвам возилото. Качих се и ХОП - изненада. Стъклото Счупено точно в центъра отдолу. ](*,)

 

Очаквам съвети какво да правя. За да няма глупави писаници...

На старо ли да търся или да ходя директно да си поръчам едно ново, и да се свършва сагата!? ](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново турско или китайско е около 100-120лв. в Мустанг или Кобра. В ЕТ оригинално беше 400лв комплект с ново уплътнение. Поне така беше преди 3г. Старо ще намериш и не е лош вариант ако е оригинално стига да не е издрано. Аз лично тогава взех от ЕТ защото го покри каското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново, китайско от Кобра, зелено, с тъмна лента отгоре и точици по краищата и поне както ми казаха било с UV защита = 109 лв. Или поне толкова аз го купих като ми откраднаха оригиналното. Уплътнителя си го имах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес проверих в БУЛДИМ, 137 лева стъклото + 25 лева уплътнението. Всичко било Чешко. Ама колко е чешко не знам. Не съм го виждал. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чешко чешко колко да е чешко smile092 няма ли емблема на Шкода и не пише ли SPLINTEX значи е чешко от мазето на бай Хасан. smile048 В същност и оригиналното не е чешко, но е марково което според мен има значение за издръжливост към драскотини и удари от камъчета, съответно язви, люспи и др. подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са ги направили добри, нищо не казвам защото не съм ползвал китайско. По принцип съм много капризен към надраскани стъкла, виждам всякакви драскотини дори и най-малките особено при насрещни фарове вечер. Затова не ползвам никога стъргалки за лед и не позволявам да ми мият стъклото на бензиностанция, сменям чистачките редовно за да са винаги меки и стъклото ми е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес проверих в БУЛДИМ, 137 лева стъклото + 25 лева уплътнението. Всичко било Чешко. Ама колко е чешко не знам. Не съм го виждал. smile092

Стъклото е SPLINTEX , ако това те интересува .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес проверих в БУЛДИМ, 137 лева стъклото + 25 лева уплътнението. Всичко било Чешко. Ама колко е чешко не знам. Не съм го виждал. smile092

Стъклото е SPLINTEX , ако това те интересува .

 

Благодаря. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега те китайците коли правят едно стъкло няма да направят smile091 . За бензиностанциите днес гледам моето надраскано точно пред мен, ама какво да се прави, човек ако се ядосва за всичко трябва да се гръмне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.