Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Доброто старо време ? 
Ей, навремето нямаше по-секси рок мацка:

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

огромна загуба за музикалния свят

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като дрът фен на Рамщайн и Линдеман ?и според скромното ми, непрофесионално мнение - е те това е най-доброто, което са правили до сега (вкл. като клип):

Нещо им стана на тея момчета и поне за мен направиха убийствен едноименен албум - направо съм зациклил ?

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато опре за Rammstein аз съм ненаситен. Щом зомбираната фенка на Metallica змията Нагини научих да ги обожава и да иска

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа тея, меките работи са за по-дъртите ?

Пък аз колкото повече наближават матурите и кандидатстването след 7-ми клас, толкова повече си мисля, че МРАЗЯ ДЕЦАТА ?

https://youtu.be/GbfeH6Q8PzY

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яки жици по-горе. Ама да завием рЕзко в друга посока:

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ехххх, ранобудният старец @The Best Forman, ме изпревари с поздрава, за което му … Благодаря !!! 
Уви, преди година и половина си отиде Кен Хенсли, а преди година и два дни Джон Лоутън !
Честно казано, не мога да кажа кой предпочитам да ми я изпее - Деивид Байрън или Джон Лоутън …

Все пак, повече клоня към Джон Лоутън, може би защото през годините, няколко пъти имах честта да си разменим по няколко думи когато си ходех в Каварна - невероятно земен и позитивен човек, с който можеш да прекараш часове в приятен разговор и да не спираш да се усмихваш !

Буквално беше като зарядна станция за положителна енергия !

А на Камен бряг, атмосферата винаги е била уникална - който не е бил, много е пропуснал. Никога не съм бил голям почитател на Б.Т.Р., но с Лоутън си пасваха страхотно и резултатът беше едно страхотно преживяване !

Уви, сега ми останаха само спомените от няколкото Джулая с тях /всъщност всичките/, които макар и прекрасни, ме натъжават !

Но, тази невероятна песен, компенсира и ме зарежда наново !

Поздрав за всички и честит Джулай 2022 !!!

 


И геният, написал тази страхотна песен !

Поклон и благодаря !

 

 

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
На 16.06.2022 г. at 21:37, Izolini написа:

Специално за диско-фена @joro-120L

 

Мерси Ице! Точно на тази не съм и фен, но това няма значение. Важна е идеята. По принцип по-старото диско харесвам, но все пак има и изключения. Знам, че харесваш Куин, но ще ти върна поздрава и аз с едно диско. ?

п.п. @axel Влади, на ударните Jeff. ;)

 

 

 

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, завърна се. :) 

Честно казано, не знаех че Джеф е свирил в което и да е парче на Мадона, но и никога не съм се интересувал от нея де. :) 

Поздрав! ?

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, axel написа:

Жоре, завърна се. :) 

 

Да. Всичко е наред. :)

 

Преди 1 час, axel написа:

Честно казано, не знаех че Джеф е свирил в което и да е парче на Мадона, но и никога не съм се интересувал от нея де. :)

 

Предполагах. И аз не се интересувам, обаче покрай дискографията на Джеф/щото тя ме интересува/ открих много нова за мен музика. Има доста песни, които ми харесват. Не съм му прослушал всичко. Материала е доста. Можеш да прегледаш сесиите, в които е участвал:

http://www.toto99.com/disco/jeffdisco.shtml

 

Преди 1 час, axel написа:

Поздрав! ?

 

?

 

 

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нещо комерсиално, добре забравено и каращо ме да се хиля като (за благозвучие е това "като") *** всеки път като я слушам:

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.06.2022 г. at 20:44, axel написа:

Срам не срам, поздрав. :)

 

Влади, много ти побеляла брадата....:) Майтапа настрана. Пропуснал съм да кажа няколко думи за това изпълнение, сигурно и защото избягвам, както друг път съм ти казвал, да давам оценка за неща, за които нямам познания. Още повече на човек, занимаващ се професионално с ударни. Мога само да гледам и да слушам. Тоест, мнението ми не е меродавно, но мисля, че ще ти бъде интересно.;) Музикантът, а и всеки който прави добри неща има нужда от добра дума и насърчаване или един поглед отстрани.

Като любител на музиката и горе-долу в час със стойностната такава, мога да кажа, че изпълнението ти изключително много ми хареса. И технически и като звук. Не слушам Нирвана, но това не ми пречи да го харесам и да кажа, че се справи чудесно./разбира се, ти си знаеш грешките и какво повече може да се постигне. аз не ги виждам/.

Усеща се и повече опит, рутина, свобода, самочувствие, зрялост и майсторство при свиренето, в сравнение с предишни записи, които си ни показвал. Така мисля. През твоите възприятия може и да е друго. Може би и самата песен допринася за това. Допада ми много партията на ударните. Поздрави.?

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.