Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Дъщерята си прави разни клипчета. Това е съвсем от скоро. Тези дни е получила записа от оператора.

Изпълнението е в концертна зала към църква в Цюрих. 

 

Поздрав:

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както Чаво каза - и аз няколко дена само сърчица слагам в темата, ама сега чух нещо, с което искам чичо Влади да поздравя. 

Малко dub core (както се шегувахме с жената) ?

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - май не само аз скатах напоследък ?
И тъй като в последните дни, когато ми остане малко свобдно време, слушам предимно електронна музика, то реших да не ви мъча много и черпя с едно парче на група, която много ми допада (отдавна не се беше появявало нещо неанглийско, което да ми се "лепне"):

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен вокал! По-добър от оригинала.

В началото се ослушва некав такъв, обаче, като запя напрао ма Фърли в оркестъра. :)

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се, защо ми заприлича на Стийв Лъкадър? Заради вокала или заради мустака? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

Чудя се, защо ми заприлича на Стийв Лъкадър? Заради вокала или заради мустака? ?

 

Ни вокала, ни мустака. :)?

Лъкадър не е бил с мустак. В по-късните години - с катинарче.

Този вокал е по-висок. И темброво не ми прилича. Ако говорим за Тото, по-скоро можем да го сравняваме с Боби Кимбъл. Да, той беше и с мустак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, joro-120L написа:

Да, той беше и с мустак.

 

Е да, аз него имах предвид, ама не знам защо пиша глупости. Сигурно защото е петък ?

Извинявай, Жоре. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди кавърите - просто музика без мисъл 'как да направим голям хит и да спечелим много пари'

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо може ли да споделя - от зората на тинейджърските ми години... Щото аз, за разлика от Ицо съм настроен 90' сетарски

 

Не знам колко от вас си спомнят тази банда или просто са запомнили няколко хита, но на мен, като цяло са ми много присърце и в голяма степен приятно сантиментални. 

 

 

 

?

Редактирано от Алекси Георгиев
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е Световен ден на музиката!

Честит празник на всички музиканти и меломани в Клуба! Също така и на тези, които имат/или са имали/ аудио система "Bolero" в автомобилите си. :)

 

 

  • Благодаря 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв ме няма напоследък в тази тема, но не съм я забравил. Алекси, много благодаря за поздрава малко по-нагоре. Дъб кор ми хареса много. ?

 

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тема за забравяне, ама събираме сили и ще избухнем пак като му доде времето ?

Последните дни слушам предимно Джордж Майкъл - за мен няма лоша песен от WHAM! та до ден днешен (нищо, че си отиде преди почти 5 години). А точно това изпълнение е в дует с равен нему и също толкова харесван от мен изпълнител - сър Елтън Джон:

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chavdarlk, благодарско!

Аз съм особен и заклет фен на Татянчето и като цяло на бандата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Алекси Георгиев написа:

@chavdarlk, благодарско!

Аз съм особен и заклет фен на Татянчето и като цяло на бандата. 

И аз се кефя, не само на Татяна, но и на бандата. Не се случва толкова често да пробие банда от "изтока", но те успяха, особено в този океан от щатски групи. Пък и мацката си личи, че работи доста над вокалните си способности, защото преди хич не й се получаваха чистите вокали на живо. Това парче съм го пускал някъде по-назад. Пише "Live Session", но тя не може да го изпее толкова добре на живо никога в тоя живот. :) Обаче парчето е доста добро и звучи доста добре. 

Аз имам и една друга подобна любимка, която и на живо се справя повече от добре. Поздрав! :)

 

 

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.