Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

преди 3 минути, Logrus написа:

Мне - не сме тук за да си ги мерим, нито за да си угаждаме един на друг. Идеята (поне аз така схващам нещата) е да се забавляваме, всеки да пусне каквото харесва, пък ако на някой друг също му харесва - ОК, ако ли пък не - ми да не сме правени по калъп ?

 

Точно, всеки пуска, каквото му харесва. Поне аз така правя. Мисля, че и такъв е принципа на участие в темата. Пък, който го хареса, да се чувства поздравен. Дори и да не е участник в темата, а само слушател. Нали е "Да поздравим приятел с песен".

Спомена ми името и сякаш заради това ще си сменяш музикалното поведение. Почувствах се леко неудобно, че едва ли не, се съобразяваш с мен.:)

 

преди 9 минути, Logrus написа:

Ама все пак ще се пробвам ? :

 

Ами не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, axel написа:

Тук съм за оригинала, но кавъра ме подсеща за една история и ме подтиква да се изложа. ? Преди години един приятел барабанист ми се обади да го заместя за едно свирене на мото събор в Кюстендил. Хубаво ама свиренето беше след три дни и една репетиция. Басистът пък и го записа на всичкото отгоре.


Така и така съм започнал излагацията, да си доразкажа историята поне. След свиренето си събрах нещата и се прибрах (другите останаха да спят там), защото на следващия ден трябваше да съм в Сърбия, където да замествам друг барабанист на един фестивал. Бях порепетирал повечко този път, а по-късно станах част от групата за постоянно. Та ето го и свиренето в Сърбия:

 

 

?? Само аплодисменти, искрени. Не искам нищо да казвам, защото не съм аз човека, който трябва да дава оценки. Не съм и на нивото ти, Влади. Не искам да се правя на ментор.

Това трябва да се види. Измъкнах поста от предната страница и трябваше да напиша нещо. Щото стана както при анкетата, ако си спомняш. Поздрави.

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Logrus написа:

(м/у другото в момента слушам 90-ско R&B). 

 

Пусни нещо де. Това ме заинтригува. ?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, ние с Руди се познаваме от край време. Даже няколко пъти сме свирили, само че аз на китара, че с два баса става меле. 

Иначе що не казваш, че с теб сме колеги и като музиканти?! ?

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Logrus написа:

Като си говорим за кавъри - ай са кое е най-доброто? И това без да слагаме Трейси Чапман, Аврил Лавин,Raign и всички други, които са направили кавъри на тази песен. Просто са несравними - уж едно и също пеят, пък все едно различни песни. Въпрос на вкус, на аранжимент, на музикални умения, гласови данни.... и почти всичките варианти ми харесват, въпросът е в какво настроение съм в момента, за да си избера изпълнител ?

П.П. Сега съм в настроение за Reign ма ще си го пуснете сами ?

G n' R ъфкорс :-)!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, joro-120L написа:

 

Пусни нещо де. Това ме заинтригува. ?

 

 

 

Първото, за което се сещам, защото ми е любимо:

И нещо от вчерашният ми плейлист:

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Logrus написа:

И нещо от вчерашният ми плейлист:

 

Да де, за него ставаше въпрос. Везните накланят към втората песен, но благодаря, че ме подсети и за Snoop Dogg.

Имам една негова любима. Поздрав

 

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, The Best Forman написа:

Слънцето ли ви размекна толкова .. докато някой не е пуснал Селин Дион ?

 

?

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, The Best Forman написа:

Слънцето ли ви размекна толкова .. докато някой не е пуснал Селин Дион 

 

Готов съм и със Селин Дион. Две песни, които харесвам:

 

1. Продуцентът на песента е на рояла. Дейвид Фостър. Титан в музиката, композитор, аранжор и продуцент. Откривател на много таланти, които в последствие стават световни звезди. Една от които е Селин Дион.

 

 

2.

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз днеска като четох темата на бързо и слушайки кавърите, които сте пускали, та се сетих за няколко интересни версии на нещо много лудо, на един много луд човек ?

 

Да започнем така... 

 

 

 

... да минем през една "гаражна" версия (няма да казвам чия е) ... 

 

 

 

 

...да чуем тази, която е интересна

 

 

 

... и тази, която е още по-интересна ?

 

 

 

 

Избрах това, а не версиите на I shot the sheriff с Bob Marley, Eric Clapton или албума на Six feet under с "класиките" ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро , аз се майтапя за Селин Дион ;) и въпреки , че Дио не ми беше от любимците , напоследък все повече ми къдри косъма :)

 

Това случайно го цъкнах в тубата .

 

Алекси , не знам чия е гаражната версия , но за мен звучи най-добре.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, The Best Forman написа:

Жоро , аз се майтапя за Селин Дион ;)

 

Ок. Тъкмо повод да й обърнем внимание :)

 

Отдавна се каня да пусна този изпълнител. Сега мисля, че имам основателна причина.

120 години от рождението на Луис Армстронг.

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност единственото време , когато гледам БНТ е директното предаване на Виенската филхармония на 01.01. останалите 364 дни си куфея ?

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, недей така с лошо за метъла де, и там има стойностни неща, макар да не са за всеки. :) 

Преди 7 часа, Алекси Георгиев написа:

Влади, ние с Руди се познаваме от край време. Даже няколко пъти сме свирили, само че аз на китара, че с два баса става меле. 

Иначе що не казваш, че с теб сме колеги и като музиканти?! ?

 

Не си чел внимателно, Алекси.:)

 

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първия касетофон на Формана звучеше 

и за сефте получих предупреждение за превишена скорост ?

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, The Best Forman написа:

Всъщност единственото време , когато гледам БНТ е директното предаване на Виенската филхармония на 01.01. останалите 364 дни си куфея

 

Аз не го гледам. Виенската филЕхармония. Всяка година е едно и също и ми омръзна.

 

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, joro-120L написа:

 

Аз не го гледам. Виенската филЕхармония. Всяка година е едно и също и ми омръзна.

 

 

Явно от отдавна я гледаш ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, axel написа:

Жоре, недей така с лошо за метъла де, и там има стойностни неща, макар да не са за всеки. :) 

 

Повече няма да се повтори.:)

 

преди 45 минути, The Best Forman написа:

Явно от отдавна я гледаш

 

Жената я гледа! И аз слушам....понякога. Ама усетих, че е едно и също.

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, The Best Forman написа:

Алекси , не знам чия е гаражната версия , но за мен звучи най-добре.

Ти ли не знаеш, дърто куШе!

преди 51 минути, Алекси Георгиев написа:

Металист такъв! ?

Ма що насочваш с тоя "гараж", трябват само първите две думи с този тембър...

 

Жоре, винаги съм те възприемал като рокаджия!

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, axel написа:

 

Не си чел внимателно, Алекси.:)

 

 

 

 

Що ли се сетих за Orbital

 

А иначе - може да съм пропуснал нещо, а уж чета внимателно. Но каквото и да е - подозирах че тайно свириш, но си мислех, че на китара. 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Izolini написа:

Жоре, винаги съм те възприемал като рокаджия!

 

По-скоро, прогресив рок. И това е част от стиловете, които харесвам. Като нямам предпочитан. Почти навсякъде, в стиловете, които слушам имам изявени мои си фаворити. Не слушам и не харесвам всичко от предпочитаните ми стилове. Дори не харесвам всичко и на любими мои групи или певци. Много ми са тесни границите на харесване на песни. Това, че някоя песен е от стил, който предпочитам не означава, че я харесвам.....

Ице, отваряш ми много работа да пиша. Песните, които пускам говорят какъв съм. Не съм пускал Бон Джоуви. Съжалявам.

Разбира се, това не означава, че в темата, благодарение на вас няма да открия нови песни, които да ми станат любими. :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.