Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каталожен номер на управление на климатроника


elmo

Recommended Posts

Здравейте,

 

Интересува ме каталожния номер на управлението (контролера) на климатроника (има подгряване на седалките) на Ок2, 2007, преди ФЛ. Ако някой от вас има необходимата програма където да провери ще съм му много благодарен , мога да изпратя на ЛС номера на рамата (знам, че има ралични парт. номера и така ще е най-точно).

 

Брагодарности предварително smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти го проверя, но затова конкретно е добре да питаш в Еуратек. Има разлики и ме е страх да не те подведа, защото само оторизираните могат да търсят по VIN номер.

 

Защо ще го сменяш? В смисъл сигурен ли си, че то е виновно? Цената предполага е отказваща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за този модул ли става въпрос:

 

post-4544-138453377137_thumb.jpg

post-4544-138453377234_thumb.jpg

 

В ЕТКА е въведен като display and operating unit with control unit for electr. regulation of air conditioner и излиза с номера:

1Z0907044H

1Z0907044J

1Z0907044K

1Z0907044L

 

Около 700 EUR му е цената. Но най-добре е да звъннеш в някой от вносителите, както те е посъветвал Цецо за да ти кажат по VIN номера точно твоя модел и точната цена.

 

Из e-bay гледам, че има оферти за по около 50 GBP, но дали са читави smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за този модул ли става въпрос:

 

[attachment=1]1cl.JPG[/attachment]

[attachment=0]2cl.JPG[/attachment]

 

В ЕТКА е въведен като display and operating unit with control unit for electr. regulation of air conditioner и излиза с номера:

1Z0907044H

1Z0907044J

1Z0907044K

1Z0907044L

 

Около 700 EUR му е цената. Но най-добре е да звъннеш в някой от вносителите, както те е посъветвал Цецо за да ти кажат по VIN номера точно твоя модел и точната цена.

 

Из e-bay гледам, че има оферти за по около 50 GBP, но дали са читави smile049

Точно за този модул става въпрос, но на мен ми трябва такъв с подгряване на седалките. За нов не си и помислям, той е колкото нов комплект съединител :smt0344. Драмата ми е такава, че клапата за рециркулаця на въздуха беше развалена още като купих колата от ЕТ и си я смених при един препоръчан от колеги от нашият форум и на VW форума. Той я смени но се оказа, че има още едно "проблемче", цялото управелние на климатроника е 2005г. с номер 1Z0907044J, а колата е 2007г. и според неговата документация трябва да е 1Z0907044АС. Такущия контролер не сипира да върти клапата когато трябва, продължава и отново ще счупи и тази нова клапа. Доста е странно ако от ЕТ са сменяли тези елементи как не са напаснали нещата кат. номера, но тук може само да се гадае smile150 . Явно ще звъня в ЕТ да ги питам по номер на рама какво илиза при тях. Благодаря ви за отговорите smile159.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТКА точно този номер, който имаш 1Z0907044J го дават for models with seat heating. Иначе ето една оферта в e-bay за 1Z0907044AC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТКА точно този номер, който имаш 1Z0907044J го дават for models with seat heating. Иначе ето една оферта в e-bay за 1Z0907044AC.

И аз ги видях в e-bay офертите, намерих и няколко чешки и руски предложения. Сега остана да съм сигурен в номера на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях го забравил този сайт, но като гледам имат само за Фл Окт 2, ще им пиша да видим дали имат за преди Фл. Даже може едно Amundsen-че да си поръчам, че от доста време тази мисъл ми се върти в главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.