Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за Вашите мнения за летни гуми Continental


Recommended Posts

Незнам за този модел, но скоро сложих ecocontact 3 и останах очарован. макар, че не са нови се държат перфектно. Догодина ще взема нови conti. А конкретно тези дали стават ще каже гумаджията като ги монтира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз като цяло за Континентал, съм чувал само хубави работи. Но нека нашия форумен гумаджия да си каже тежката дума! smile126 Маджо, помогни на човека. ;) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите гуми в премиум клас smile049

:smt017

едно допълнение-виж индекса за здравината на борда

има едни дето на първата дупка и ще се изпортят!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите гуми в премиум клас smile049

:smt017

едно допълнение-виж индекса за здравината на борда

има едни дето на първата дупка и ще се изпортят!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Благодаря на всички за разясненията. За тегловия индекс предполагам имаш впредвид здравинатаа на борда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за континентала. Всъщност това май е най-оптималното като качество/цена на пазара, което съм срещал. Другите марки с аналогични качества са с 20-30% по - скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата пролет се сдобих с Continental Premium Contact 2 от ЕураТек.

Минах 10 000 км. и съм много доволен.За сега нямам никакви проблеми с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ContiSportContact 3 - добри гуми, но само когато навън е 20 и повече градуса, иначе са леко като платмасови и превъртат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.